fbpx
У Білорусі представили новий сейсмокомплекс

У Білорусі представили новий сейсмокомплекс

Білорусь Європа ОПК Світ Сусіди

Білоруські розробники створили власний комплекс розвідувальної сигнальної апаратури.

Про це повідомляє Государственный военно-промышленный комитет Республики Беларусь.

Стало відомо, що ГВТУП «Белспецвнештехника» представить свій комплекс розвідувальної сигнальної апаратури на Міжнародній виставці озброєння та військової техніки MILEX-2021, яка проходитиме з 23 по 26 червня 2021 року.

Повідомляється, що комплекс є засобом раннього попередження, призначений для охорони периметрів і є мобільною, автономною, бездротовою сигнальною системою. Принцип його дії заснований на широкому застосуванні високочутливих сейсмоакустичних, фото- і інфрачервоних сенсорів в поєднанні з іншими засобами моніторингу.

Комплекс може бути розгорнутий на непідготовленій території, з мінімальним залученням людських ресурсів, не вимагає спеціального допоміжного обладнання.

Зазначається, що особливістю комплексу є його відповідність сучасним принципам проектування інформаційних систем, а також застосування ергономічних інтерфейсів налаштування і управління, що дозволяє забезпечити високу ефективність застосування комплексу.

Комплекс в даний час проходить модернізацію, яка полягає в розширенні його функціоналу і можливостей за рахунок застосування додаткового високотехнологічного обладнання (дрони повітряного і наземного базування, мобільний пункт управління, система оптико-електронної розвідки на базі прив’язного аеростата і т.д.).

Технічні характеристики комплексу:

Дальність розпізнавання порушника (ймовірність виявлення 0,98) – людина – 100 м, тварина (копитне) – 100 м, автомобіль – 300 м.
Маса комплексу – 120 кг.
Час розгортання – 4 години.
Максимальний периметр охорони 1 комплексу – 3500 м при максимальній відстані до пункту управління – 1,5 км, з ретрансляцією сигналів – 50 км.
Час автономної роботи – до 3 місяців.
Температура експлуатації – від -40 º С до +50 º.
Рівень волого і пилозахисту – IP68.

Відзначається, що з 2020 року комплекс поставлений на серійне виробництво і реалізується в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Нагадуємо, що у Білорусі завершили розробку малогабаритної РЛС (радіолокаційної станції) для виявлення БПЛА.

Комплекс «Кираса-М»

Розробкою малобазового розносно-далекомірного комплексу 3D-місцевизначення та розпізнавання безпілотних літальних апаратів «Кираса-М» займалось підприємство «КБ Радар». Комплекс здатен виявляти безпілотні літальні апарати, що працюють у частотному діапазні від 400 до 6000 МГц. Дальність виявлення БПЛА – 3 км, визначення висоти польоту дрону можливо при його зближенні на відстань у 1,5 км від комплексу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Європа ОПК Світ Сусіди