fbpx
У Білорусі представили РСЗВ «Шквал»

У Білорусі представили РСЗВ «Шквал»

Артилерія Білорусь Європа Модернізація ОПК РСЗВ Світ Сусіди

У Білорусі представили РСЗВ «Шквал».

Про це інформує Мілітарний.

Згідно з повідомлення Держкомітету ОПК Білорусі, в рамках виставки «MILEX-2021», підприємство ВАТ «ВОЛАТАВТО» представить реактивну систему залпового вогню «Шквал» калібру 122 мм.

РСЗВ розміщена на шасі Урал 432007, та оснащена системою супутникової навігації і орієнтування «Магеллан», метеокомплексом та автоматизованою системою наведення і управління блоком направляючих, що здатна вести самостійну бойову роботу по цілях з відомими координатами.

Бойова машина «Шквал» оснащена направляючими трубами білоруського виробництва, сучасним комплексом зв’язку і передачі даних, автоматизованою системою наведення з отриманням цілевказування, що значно зменшує часовий інтервал знаходження РСЗВ на вогневій позиції і підвищує її живучість в умовах сучасного бою, стверджують розробники.

Нагадуємо, що з 1 по 18 червня 2021 р, в Білорусі проводилися державні випробування дослідного зразка бойової машини БМ-21Б, розробленого ВАТ «2566 завод по ремонту радіоелектронного озброєння».

Метою випробувань реактивної системи є перевірка і підтвердження відповідності заявлених бойових, технічних і експлуатаційних характеристик вимогам, викладеним в тактико-технічному завданні, а також розгляд можливості прийняття зразка на озброєння білоруської армії.

В ході цих державних випробувань обслуга однієї з військових частин ракетних військ і артилерії проходила навчання на бойовій машині на базі ВАТ «2566 завод по ремонту радіоелектронного озброєння».

В процесі навчання проводилися теоретичні та практичні заняття з експлуатації, технічного обслуговування і бойового застосування модернізованої бойової машини.

Основна увага приділялася отриманню розрахунком практичних навичок експлуатації з урахуванням конструктивних особливостей бойової машини БМ-21Б, а також формуванню вміння працювати з експлуатаційною документацією модернізованого зразка.

В ході цієї модернізації розроблений механізм горизонтування і стабілізації, що дозволяє на будь-якій місцевості в найкоротший час привести техніку в стан готовності до стрільби. Роботи з модернізації були розпочаті в травні 2020 року. На вдосконалену БМ-21Б встановлено компактний новий комплекс засобів зв’язку і передачі даних білоруської розробки.

Збільшена довжина вантажної платформи дозволила встановити між кабіною й артилерійською частиною стелажі для 40 або 60 реактивних снарядів (повний боєкомплект – 80 або 100). Додатково отримано можливість перезаряджати пускову установку без транспортної машини та скоротити час підготовки до другого залпу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артилерія Білорусь Європа Модернізація ОПК РСЗВ Світ Сусіди