fbpx
У Болгарії нарахували 6 вибухів на складах під час візитів агентів ГРУ

У Болгарії нарахували 6 вибухів на складах під час візитів агентів ГРУ

Болгарія ГРУ Росії Диверсія Європа Російська агресія Світ

У Болгарії нарахували 6 вибухів на військових складах та заводах під час візитів агентів російського ГРУ до країни упродовж 2014-2015 років.

Про це повідомляє болгарська редакція Радіо Свобода.

Викриття російських агентів у Чехії підняли питання про серію вибухів у болгарському оборонно-промисловому комплексі.

Версія уряду в Чехії полягає в тому, що це спроба російських служб зірвати постачання боєприпасів до армії України для відсічі агресії на Донбасі.

Офіційно немає підтвердження, чи є ГРУ причетним до будь-якого з вибуху у Болгарії але після публікацій даних про пересування кількох російських офіцерів, визначених працівниками таємного загону в ГРУ, журналісти змогли співставити це по часу з інцидентами.

Вибухи на болгарських військових складах та заводах та перебування російських агентів у країні у цей час

28 лютого 2014 року в результаті вибуху на заводі «Арсенал» загинув чоловік. 8 серпня того ж року десять людей постраждали внаслідок серії вибухів на військовому заводі «ТЕРЕМ-Цар Самуїл» у Костенці.

Не минуло і двох місяців, як 1 жовтня 15 людей загинули та двоє було поранено внаслідок вибуху на заводі «Міджур» в Горному Ломі, а 19 грудня 2014 року одна людина загинула під час вибуху в приватній виробничій компанії мисливські боєприпаси в м. Маглиж.

Частина хронології цих вибухів збігається з даними Bellingcat, Spiegel та Insider про серію візитів агента ГРУ Володимира Мойсеєва до Болгарії з використанням псевдоніма «Владімір Попов». Його візити до країни були зареєстровані в березні, вересні , листопаді та грудні 2014 року.

Ще більш очевидним є збіг між двома інцидентами на заводі «Сопот» поблизу села Іганово в березні та квітні 2015 року, що передували отруєнню Еміліана Гебрева, його сина Христа та директора виробництва його компанії ЕМКО Валентина Тахчієва.

Вибухи там відбулись, коли щонайменше шість російських агентів перебувало у Болгарії.

«Сєргєй Фєдотов» та «Гєоргі Горшков»

У лютому 2015 року Дєніс Сергєєв та Сергій Лютенко прибули до Софії , використовуючи їх фальшиві особи «Сєргєй Фєдотов» та «Сергєй Павлов». За ними йдуть ще троє агентів і, нарешті, знову Владімір Моісєєв.

Безпосередньо перед отруєнням Гебрева в кінці квітня 2015 року до Бургаса прибули Дєніс Сергєєв та Єгор Гордієнко , яких ідентифікували як «Гєоргія Горшкова». Про останнього Беллінгкат писав, що його впізнав по фотографії Гебрев.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Болгарія ГРУ Росії Диверсія Європа Російська агресія Світ