fbpx
У Болгарії створять координаційний центр НАТО

У Болгарії створять координаційний центр НАТО

Болгарія НАТО Сусіди Флот Чорне море

Після зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом болгарський прем’єр-міністр Бойко Борисов заявив, що його країна готова прийняти на своїй території координаційний центр НАТО.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BNT.

За день до зустрічі з Трампом Бойко Борисов робив зовсім протилежну заяву щодо розміщення військово-морської бази у Болгарії.

«Чорне море має бути в безпеці, але, як я завжди казав, треба розрізняти координаційний центр, флот і військову базу. Я завжди говорив: необхідно якомога більше навчань, щоб наша сила стримування була зрозумілою для всіх. Координаційний центр означає, наприклад, що штаб командування знаходиться в Румунії, центр координації – у Варні, це зручно логістично», – заявив Борисов.

Перед вильотом до Вашингтона Борисов категорично заявляв, що Болгарія не дасть згоди на розміщення військово-морської бази НАТО на своїй території.

Борисов згадував свою зустріч у Софії з президентом Румунії в 2016 році, коли він рішуче виступив проти ідеї створити спільну Чорноморську флотилію Болгарії, Румунії та Туреччини і навіть відмовився підписувати документи, підготовлені румунською стороною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Болгарія НАТО Сусіди Флот Чорне море