fbpx
У Британії пропонують сформувати новий полк з евакуйованих афганських командос

У Британії пропонують сформувати новий полк з евакуйованих афганських командос

Афганістан Велика Британія Європа Світ

Велика Британія може взяти на службу колишніх афганських командос.

Про це інформує Мілітарний.

Колишні бійці афганських спецпідрозділів можуть увійти до складу британської армії, про таку можливість пише видання The Telegraph з посиланням на на джерело в Міноборони Великої Британії.

За його даними, цю ініціативу підтримують члени британського парламенту від правлячої Консервативної партії.

Пропозиція полягає в тому, щоб дозволити сотням евакуйованим афгаським військовим, яких інтенсивно навчали британські інструктори, службу в армії або в якості окремого новосформованого підрозділу, або розподілити їх серед інших підрозділів.

Вважається, що підготовлені за участю західних військових, афганські спецпідрозділи, на відміну від решти афганської армії, були досить боєздатні та мотивовані.

Новий підрозділ з афганців, якщо він буде сформований,  може долучитися до боротьби з тероризмом у знайомому йому регіоні в тому числі і в самому Афганістані.

Велика Британія готова відіграти роль у складі міжнародної коаліції проти угруповання «ІД» і боротися з терористами, зокрема в Афганістані, заявив начальник штабу ПС Великої Британії головний маршал авіації Майкл Вінгстон.

Він зазначив, що Лондон у рамках боротьби з тероризмом може наносити авіаційні удари, і переміщувати війська та техніку до іншої країни – “на належному рівні та швидко”.

Евакуація з Афганістану літаком С-17

28 серпня, Велика Британія завершила евакуацію з Афганістану. Міністерство оборони повідомило, що було евакуйовано понад 13 700 своїх громадян і афганців.

Після 20 років військової присутності, 31 серпня 2021 року, США вивели війська з Афганістану. Останнім вилетів військовий транспортний літак C-17 з позивним MOOSE94. Останнім американським солдатом, який покинув Афганістан, став генерал-майор Кріс Донах’ю.

За час евакуації повітряним шляхом країну залишили понад 123 тисячі осіб.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Афганістан Велика Британія Європа Світ