fbpx
У бухті Севастополя морський дрон атакував об’єкти окупантів

У бухті Севастополя морський дрон атакував об’єкти окупантів

БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Крим Севастополь Україна Флот

У ніч на 8 червня у бухті окупованого Севастополя пролунали вибухи, окупанти повідомили про нібито знищений морський дрон.

У кримському telegram-каналі «Крымский ветер» розповіли, що безекіпажний катер вибухнув у районі Стрілецької бухти міста.

У Севастополі від вибуху морського дрона в районі Стрілецької бухти повилітали вікна.

Перед ним було чути постріли з великокаліберної зброї, ймовірно, з бойових гелікоптерів.

Так званий російський голова окупованого Севастополя Михайло Развожаєв стверджує, що місто було атаковане саме морським дроном, який нібито знищили військові РФ.

Стрілецька бухта Севастополя

«Гучні звуки, які було чути в районі Стрілецької бухти, це наш флот на зовнішньому рейді знищив безекіпажний катер. За даними рятувальної служби Севастополя, пошкоджень громадянської інфраструктури не зафіксовано», – написав Развожаєв.

У telegram-каналі «Крымский ветер» повідомили, що вибухи також було чутно у Керчі з іншого боку протоки – у Темрюкському районі Краснодарського краю.

Також атаки 8 червня підтвердили у міноборони Росії. Російське відомство стверджує, що над Кримом п’ять безпілотників було нібито знищено і чотири перехоплено.

«Крім того, черговими вогневими засобами в акваторії Чорного моря знищено два безекіпажні катери, які прямували у напрямку Кримського півострова», – йдеться у повідомлені.

Напередодні в міноборони Росії заявили про атаку трьох українських морських дронів на Крим з боку південно-західної частини акваторії Чорного моря, які нібито були знищені морською та армійською авіацією РФ.

Очевидці зазначали, що внаслідок вибухів будинки, розташовані поряд із бухтою, «ходили ходуном». У деяких вибуховою хвилею вибило шибки на вікнах і балконах.

Нагадаємо, у ніч на четвер, 6 червня, українські військові знищили російське морське судно біля берегів тимчасово окупованого Криму.

БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Крим Севастополь Україна Флот