fbpx
У Чехії до 20 років ув’язнення засудили громадянина який воював проти України

У Чехії до 20 років ув’язнення засудили громадянина який воював проти України

Європа Російська агресія Суд Чехія

У Чехії заочно засудили до 20 років ув’язнення, громадянина який воював проти України на Донбасі.

Про це інформує Мілітарний.

Міський суд столиці Праги, 7 вересня 2021року, засудив до 20 років ув’язнення у в’язниці посиленого режиму за участь у терористичній групі громадянина країни 48-річного Їржі Урбанека, який воював в Україні у лавах російських бойовиків на Донбасі, повідомило «Радіо Свобода».

Вирок винесений заочно, бо чоловік перебуває у розшуку.

За даними обвинувачення, Їржі Урбанек, із позивним Бегемот, виїхав до України 2015 року та брав участь в операціях російських незаконних збройних формувань до кінця січня 2018 року.

З його повідомлень у соцмережах стало відомо, що він брав участь безпосередньо в боях проти українських військ, зокрема в Мар’їнці, Спартаку чи Красногорівці у військовій формі угруповання «ДНР».

Суд пристав на позицію обвинувачення, визнавши докази його провини достатніми.

Як заявила суддя:

Урбанек добре усвідомлював протиправність своїх дій, і для суду не потрібні докази, що він сам у когось стріляв – уже сама учать у таких діях робить із нього виконавця злочинного акту.

В матеріалах справи є свідчення мати і брата засудженого, які вони давали поліції в яких вони підтвердили, що знають про перебування Урбанека в Україні.

За повідомленнями чеських ЗМі, Їржі Урбанек є кримінальником-рецидивістом. Він раніше уже був засуджений у Чехії загалом 13 разів, зокрема за маєткові шахрайства, крадіжки тощо.

У липні в Чехії, Вищий суд у Празі збільшив термін ув’язнення білорусу, який воював проти України у лавах незаконних збройних формувань на Донбасі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Європа Російська агресія Суд Чехія