fbpx
У Черкаському сформовано навчальний батальйон

У Черкаському сформовано навчальний батальйон

239 загальновійськовий полігон (Черкаське) ЗСУ Навчально-тренувальна місія операція «ORBITAL» навчання Україна

На 239-у загальновійськовому полігоні у Черкаському сформовано навчальний батальйон.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Минулого року він був на сто відсотків укомплектований інструкторським складом.

Серед інструкторів батальйону фахівці з вогневої підготовки, тактичної медицини, зв’язку, топографії, інженерної та тактичної підготовки.

Призначений навчальний батальйон акумулювати та передавати досвід військовим частинам, що прибуватимуть на відновлення боєздатності на 239-й загальновійськовий полігон у Черкаському.

«Коли бригада виходить на відновлення боєздатності, наші інструктори проводять з військовослужбовцями заняття з удосконалення навичок за кожною з дисциплін з урахуванням досвіду та стандартів, які нам передали британці», — зазначив командир навчального батальйону 239-го загальновійськового полігона майор Половний.

Торік у межах місії Orbital інструктори навчального батальйону 239-го загальновійськового полігону пройшли підготовку за курсом «Індивідуальна підготовка».

Як повідомляє АрміяInform, зараз сім інструкторів з батальйону відібрано для роботи у повній взаємодії з британськими інструкторами, що зараз проводять місячний курс для 150 військовослужбовців з усієї України з індивідуальної підготовки в межах місії Orbital.

Завдання військовослужбовців навчального батальйону – контролювати курс та допомагати британським партнерам, адже частина з них вперше в Україні.

Військовослужбовці перед початком курсу «Індивідуальна підготовка» за програмою Orbital

Вже по завершенню курсу 150 військовослужбовців з усіх оперативних командувань ЗСУ поширять здобуті навички у війська як інструктори навчальних батальйонів і фахівці з бойової підготовки окремих військових частин.

Проведення такого заходу саме тут сприяє побудована напередодні військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту інфраструктура стаціонарного бригадного табору, яка включає у себе п’ять казарм для проживання особового складу, штаб-казарму, фізкультурно-оздоровчий комплекс та їдальню.

У подальшому військове містечко використовуватимуть для розміщення тут особового складу, що прибув на відновлення боєздатності.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


239 загальновійськовий полігон (Черкаське) ЗСУ Навчально-тренувальна місія операція «ORBITAL» навчання Україна