fbpx
У Данії заарештували російське науково-дослідне судно

У Данії заарештували російське науково-дослідне судно

Данія Росія Світ судно Флот

Влада Данії заарештувала російське науково-дослідне судно «Академик Иоффе» та вилучила суднові документи.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ЗМІ РФ.

Посольство Росії у Данії заявило, що «Академик Иоффе» затримали за позовом канадської компанії.

Позов, на підставі якого у Данії арештували російське науково-дослідне судно «Академик Иоффе», подала канадська компанія One Ocean Expeditions Ltd.

Як стало відомо, 1 листопада під час заправки на рейді порту Скаген данська влада заарештувала російське судно, яке використовується в наукових цілях.

Російське науково-дослідне судно «Академик Иоффе»

«Позов подала канадська компанія One Ocean Expeditions Ltd. у зв’язку з попередньою комерційною діяльністю судна», – заявили в диппредставництві Росії.

На борту судна знаходяться 38 членів екіпажу та 23 наукових співробітники.

Посольство РФ отримало і передало в Міністерство закордонних справ Росії копії судових матеріалів, на підставі яких здійснено затримання. З цього питання здійснюються контакти із МЗС Данії.

Борги

Затриманий «Академик Иоффе» мав борги перед фрахтувальником, повідомили ЗМІ РФ з посиланням на джерело в Інституті океанології імені П. П. Ширшова.

За словами співрозмовника, протягом десяти років до 2019 року Інститут океанології імені П. П. Ширшова здавав судно в оренду One Ocean Expeditions Ltd.

One Ocean Expeditions Ltd

Імовірною причиною припинення співпраці джерело назвало передачу судна Міністерству освіти.

Фірма пізніше збанкрутувала і перестала оплачувати паливо та стоянку судна, через що корабель згодом і затримали у Данії, додало джерело.

One Ocean Expeditions Ltd. займається організацією туристичних експедицій у важкодоступні регіони Землі, зокрема Антарктику, Гренландію, Ісландії, на Шпіцберген.

Інтереси компанії, що банкрутує, в суді представляє PricewaterhouseCoopers (PwC). Фрахтом російських судів займалася кіпрська компанія Terragelida Ship Management, у документах PwC вона заявлена ​​як дочірня структура Інституту океанології.

Російське науково-дослідне судно «Академик Иоффе»

One Ocean Expeditions Ltd. спочатку звинуватила російського власника у порушенні контракту, але пізніше з’ясувалося, що компанія не сплатила чартерне та паливне мито посереднику — Terragelida Ship Management, яке й розірвало контракт.

«Академик Иоффе» – науково-дослідне судно. Названо на честь радянського вченого фізика Абрама Федоровича Іоффе.

Судно збудовано у 1988 році у Фінляндії, має водотоннажність 6600 тонн, довжину 117 метрів. Судна використовувалися для експериментів щодо поширення звуку в океані.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Данія Росія Світ судно Флот