fbpx
У Держспецзвʼязку перевірили готовність на випадок посилення військової агресії проти України

У Держспецзвʼязку перевірили готовність на випадок посилення військової агресії проти України

Держспецзв'язок Навчання Радіозв'язок Україна

У Держспецзвʼязку перевірили готовність системи спеціального зв’язку на випадок посилення військової агресії проти України.

Про це інформує Мілітарний.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела навчання на яких перевірила готовність своїх підрозділів забезпечувати комунікацію в разі нового вторгнення військ Росії на територію нашої країни.

Відповідне відео тренувань було оприлюднено у відеохостингу YouTube:

У комплексному тренуванні системи спеціального зв’язку були використані понад 200 одиниць рухомої техніки.

“Застосовувалися зокрема, комплексні апаратні Д–14МУ, станції Р-414МУ, рухомі вузли спеціального зв’язку, рухомі абонентські комплекси спеціального зв’язку”, – йдеться у повідомленні служби.

До тренувань були залучені понад три тисячі військовослужбовців Держспецзвʼязку.

Минулого року повідомлялося, що Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку на нові польові комплексні апаратні машини Д-14МУ. Виготовляє ці апаратні вітчизняне підприємство «Київприлад».

Тоді голова Держспецзв’язку відвідав київський завод, де ознайомився з роботою комісії Адміністрації Держспецзв’язку з прийому чергової партії польових комплексних апаратних Д-14МУ.

Польові комплексні апаратні машини Д-14МУ

Прийом партії польових комплексних апаратних Д-14МУ відбувався в рамках поступового переозброєння територіальних вузлів урядового зв’язку Держспецзв’язку сучасними цифровими засобами урядового зв’язку.

Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку в рамках підписаного у жовтні 2019-го року контракту між Адміністрацією Держспецзв’язку та Державним підприємством «Київприлад» на постачання польових комплексних апаратних зв’язку.

Польова комплексна апаратна машина Д-14МУ

Надходження нових комплексів зв’язку підвищує якість та надійність урядового польового зв’язку, а також сприяє розширенню сучасних сервісів, які надаються всім категоріям абонентів урядового зв’язку – від Верховного Головнокомандувача до посадових осіб військових командувань у польових умовах.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Держспецзв'язок Навчання Радіозв'язок Україна