fbpx
У «Десні» випробовують вітчизняні наземні безпілотні платформи

У «Десні» випробовують вітчизняні наземні безпілотні платформи

169 Навчальний центр (Десна) БпА (Безпілотні апарати) Технології Україна

У «Десні» (169 Навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ) випробовують вітчизняні наземні безпілотні платформи.

Про це інформує Мілітарний.

Сьогодні українські компанії КБ Robotics та ROBONEERS привезли на полігон для порівняння свої розробки, а компанія «Синергія» демонструвала свою платформу «Миротворець».

Роботизована платформа «Миротворець» є носієм бойового модуля «Амулет» з двома протитанковими ракетами комплексу «Стугна».

Тестування безпілотних платформ «Мисливець», від КБ Robotics, та Camel, а також його озброєної версії Ironclad, від ROBONEERS, включать проходження однотипного маршруту з різноманітними перешкодами, що можуть зустріти в ході реальних бойових дій.

Безпілотні платформи на випробуваннях у «Десні»

Для прикладу військові захотіли побачити проходження наземних дронів по піску та через окопи, а також пересування в умовах дії систем радіоелектронної боротьби.

На випробуваннях був присутній Міністр оборони України Андрій Таран, який анонсував публічний показ дронів під час параду, що відбудеться з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України.

В урочистостях будуть представлені й інші новинки вітчизняного оборонно-промислового комплексу, поправу найочікуваніша прем’єра – машини зі складу першого серійного дивізіону берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Пускова установка протикорабельного комплексу «Нептун»

Це і уніфікована пускова установка УСПУ-360, що призначена для розміщення, тимчасового зберігання, транспортування, підготовки до пуску та пуску ракет Р-360. А також транспортно-заряджаюча машина ТЗМ-360:

Транспортно-заряджаюча машина протикорабельного комплексу «Нептун»

Ще обіцяють показати мобільну радіолокаційну станцію «Мінерал-У», що як і пускові установки та транспортно-заряджаючі машини розміщені на платформі Tatra 8х8:

Раніше у якості шасі для уніфікованої пускової установки ракетного комплексу «Нептун» використовувалось вітчизняне шасі КрАЗ-7634НЕ, яке було дообладнане на підприємстві «Українська бронетехніка».

Танк «Оплот-2М»

Інше вітчизняне підприємство – «Завод імені Малишева» вже виготовив новий танк «Оплот-2М» на замовлення Державної компанії «Укрспецекспорт», який також покажуть на параді.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


169 Навчальний центр (Десна) БпА (Безпілотні апарати) Технології Україна