fbpx
У ДР Конго ССО Гватемали провели десантування з Мі-8 України

У ДР Конго ССО Гватемали провели десантування з Мі-8 України

18 окремий вертолітний загін Авіація Африка Гватемала Гелікоптери ДР Конго Миротворча місія Мі-8/17/171 ООН Світ Україна

Українські миротворці, спільно з підрозділом спеціальних операцій Збройних сил Гватемали, відпрацювали десантування особового складу в важкодоступній місцевості.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на 18-тий окремий вертолітний загін ДР Конго.

Миротворці 18-го окремого вертолітного загону здійснили висадку особового складу спеціального підрозділу «Kaibil» з повітря на місцевість, за допомогою спускових пристроїв.

Гватемальські спецпризначенці мають досвід виживання та ведення бойових дій в умовах джунглів.

Густі ліси та гірська місцевість, на якій виконують завдання миротворці в Демократичній Республіці Конго, не завжди дозволяють дістатись до місця призначення звичним шляхом.

Саме в таких випадках на допомогу приходять екіпажі Мі-8 українського вертолітного загону, які щоденно виконують польотні завдання відповідно до розпоряджень Місії ООН.

Загалом, від початку чергової ротації українського національного контингенту, під керівництвом командира загону полковника Євгена Вакуленка було здійснено 345 польотів.

Загальний наліт склав 276 годин 56 хвилин. За цей час було перевезено 1677 пасажирів та 25 382 кг вантажу.

18 окремий вертолітний загін з 2012 року виконує завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Вертоліт Мі-8 та український миротворець. Жовтень 2021. Фото: 18-тий окремий вертолітний загін

Основні завдання національного контингенту: транспортні перевезення, вогнева підтримки наземних сил, повітряне супроводження військ сил. Місії стримування (демонстрація сили), розвідки та спостереження, пошуково-рятувальні операції.

Серед унікальних завдань виконаних українськими авіаторами на гелікоптерах Мі-8 – посадка на кратер діючого вулкана Ньямлагіра для висадки вулканологів.

У 2020 році Україна замінила ударні вертольоти Мі-24 на багатоцільові Мі-8 відповідно до досягнутих домовленостей між Україною та Секретаріатом ООН.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


18 окремий вертолітний загін Авіація Африка Гватемала Гелікоптери ДР Конго Миротворча місія Мі-8/17/171 ООН Світ Україна