fbpx
У ДР Конго направлять додатково 40 українських миротворців

У ДР Конго направлять додатково 40 українських миротворців

18 окремий вертолітний загін Африка Володимир Зеленський ДР Конго Миротворча місія Світ Україна

У ДР Конго направлять додатково 40 українських миротворців.

Про це інформує Мілітарний.

LIGA.net повідомляє, що Україна відправить в Демократичну республіку Конго 40 осіб для участі в миротворчій місії ООН. Відповідний указ підписав 15 липня, президент Володимир Зеленський.

У документі говориться, що відправка українських військовослужбовців у ДР Конго відповідає зобов’язанням України як члена ООН і відповідає національним інтересам держави.

Зеленський підписав указ на основі пропозиції Ради національної безпеки і оборони, відповідно до закону про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Українські миротворці перед відряджанням у ДР Конго. Вересень 2020. Фото: ЗСУ

У червні, ми повідомляли, що Україна збільшує національний миротворчий контингент у ДР Конго. Про це на брифінгу за результатами засідання Ради національної безпеки та оборони розказав Олексій Данілов.

Там уже є наш контингент. Зараз він буде на невелику кількість, але збільшуватись. Питання прийняте одноголосно, – заявив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.

У Демократичній Республіці Конго діє 18 вертолітний загін, особовий склад якого перебуває на ротаційній основі із загальною кількістю близько 250 військовослужбовців.

Ротація українського миротворчого контингенту відбулась наприкінці вересня 2020 року, коли до Демократичної Республіки Конго відправились військовослужбовців ЗС України.

Українські миротворці в Конго. Фото Міноборони

Це стало 12-ю ротацією українського миротворчого контингенту у цій африканській країні.

18 окремий вертолітний загін з 2012 року виконує завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Миротворці України. Серпень 2020. Фото: МО України

Основні завдання національного контингенту: транспортні перевезення, вогнева підтримки наземних сил, повітряне супроводження військ сил. Місії стримування (демонстрація сили), розвідки та спостереження, пошуково-рятувальні операції.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


18 окремий вертолітний загін Африка Володимир Зеленський ДР Конго Миротворча місія Світ Україна