fbpx
У Фінляндії представили нові бронетранспортери PMPV

У Фінляндії представили нові бронетранспортери PMPV

Бронетехніка Європа Світ Фінляндія

Фінлянська компанія Protolab представила два модернізовані варіанти бронетранспортера з колісною формулою 6×6 PMPV 2 та PMPV 3.

Про це повідомляє Army Recognition.

Нові варіанти розроблені на основі відгуків користувачів і готові відповідати вимогам майбутньої вітчизняної програми закупівель бронетехніки. Очікується, що ця програма розпочнеться, коли транспортні засоби, що беруть участь у конкурсі, пройдуть випробування.

Компанія Protolab також бере участь у міжнародних програмах з цими варіантами бронетранспортерів, як за прямим комерційним продажем, так і за договорами про технічне співробітництво  і передачу технологій.

“Варіанти підтримують максимально можливий рівень протимінного та балістичного захисту оригінального транспортного засобу, а тестування підтверджує здатність шасі протистояти щонайменше п’яти мінним детонаціям, що перевищує найвищі вимоги STANAG 4569”, – йдеться у повідомленні.

“Результати випробувань протимінного захисту, проведених незалежним, міжнародно визнаним випробувальним органом, є видатними”, – сказав Джухані Ківімакі, головний технічний директор Protolab.

Зазвичай транспортний засіб повинен пережити один необхідний вибух, щоб досягти найвищого рейтингу STANAG, тоді як ми здійснили п’ять вибухів під одним шасі PMPV – один з яких удвічі перевищував необхідну вибухову масу; і все-таки транспортний засід таким, який можна було відремонтувати, зазначають розробники.

“Ми розуміємо, що це надзвичайно значне досягнення, і це буде основною для військових сил, які прагнуть найвищих рівнів захисту своїх військ на місцях”, – пишаються у компанії.

PMPV 2 оснащується дизельним двигуном потужністю 325 к.с., тоді як на PMPV 3 може бути встановлений дизельний двигун 360 або 450 к.с. Система охолодження автомобіля була оновлена ​​відповідно до вимог обох нових версій двигуна, перенаправляючи охолоджуюче повітря, щоб допомогти зробити кабіну більш комфортною для екіпажу в спекотних умовах експлуатації.

Обидві версії використовують трансмісію Allison, 2-ступінчасту коробку передач Katsa, основні осі, включаючи задній міст рульового управління та комерційні готові компоненти (COTS), щоб максимізувати економічну ефективність, маневреність та довговічність, спростити технічне обслуговування та мінімізувати витрати на життєвий цикл.

PMPV може перевозити екіпаж з двох осіб та десять військовослужбовців в повній амуніції, або вантаж вагою до 10000 кг. Удосконалення відділення для екіпажу включають перероблену схему для підвищення комфорту пасажирів та простору для обладнання, збільшене місце для обладнання C4I та покращені варіанти переконфігурації автомобіля для різних оперативних профілів, таких як командна машина та управління, для транспортування військ або медичної евакуації.

У стандартній транспортній конфігурації екіпажу APC доступні три різні варіанти сидіння: підвісне сидіння з 5-точковим ременем безпеки, який також використовується як водійське та командирське сидіння у всіх транспортних засобах, фіксоване сидіння з двоточковим ременем на колінах зарекомендував себе надзвичайно ефективною та міцною у використанні, а також новою компактною системою сидінь з двоточковим поясом на колінах.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка Європа Світ Фінляндія