fbpx
У Франції розпочалось будівництво катерів для ДПСУ

У Франції розпочалось будівництво катерів для ДПСУ

Аваков ДПСУ Європа Морська охорона Патрульні катери Світ Суднобудування Україна Флот Франція

У Франції розпочалось будівництво катерів FPB 98 MKI для Державної прикордонної служби. Корпуси вже готові на 30-50%.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Реалізація українсько-французького рамкового договору з посилення системи морської безпеки та охорони кордону України переходить в практичну площину.

«За 3 роки українські прикордонники отримають 20 суден для охорони кордону, операцій спостереження та протидії ДРГ: 5 з них буде виготовлено в Україні», – заявив Арсен Аваков.

Зараз сторони фактично переходять до практичної роботи з будівництва катерів, які потрібні Морській охороні в Азово-Чорноморському басейні.

Будівництво катерів для ДПСУ. Фото: МВС

Очікується, що вже на початку весни 2021 року група українських експертів відбуде у французьке місто Ле-Сабль-д’Олон для забезпечення постійного зворотного зв’язку та безперервності процесу побудови катерів.

Українські та французька сторона обговорюють можливість комплектування майбутніх прикордонних катерів певним обладнанням та іншими засобами.

Крім того, наразі обговорюються питання навчання технічного персоналу та команд катерів, технічної підтримки та післяпродажного обслуговування тощо.

Нагадаємо, 22 липня 2020 року, на території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту про постачання 20 патрульних катерів OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони ДПСУ.

FPB 98 MKI – це маневрений патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію, який розвиває швидкість до 30 вузлів із дальністю плавання 1200 морських миль і має малу осадку для плавання на мілководді.

У Франції розпочалось будівництво катерів для ДПСУ. Патрульний катер проєкту FPB 98 Ocea SSM Фото: OCEA S.A.

Кожний катер буде оснащений сучасними системами оптико-електронного спостереження, RIB-човнами для оглядових груп прикордонників.

У серпні 2020 року у Римі проводилися перемовини про спільний українсько-італійський проєкт побудови великотоннажних кораблів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Аваков ДПСУ Європа Морська охорона Патрульні катери Світ Суднобудування Україна Флот Франція