fbpx
У Грузії підняли в повітря відремонтований Мі-24

У Грузії підняли в повітря відремонтований Мі-24

Авіаремонт Авіація Гелікоптери Грузія Кавказ Мі-24 Світ

У Грузії підняли в повітря перший відремонтований та, як заявляється, модернізований ударний гелікоптер Мі-24.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на оприлюднене у соціальних мережах відео.

Перший політ після ремонту відбувся сьогодні 22 листопада 2021 року на аеродромі авіаційного підприємства «Тбілавіамшені» (Тбіліського авіаційного заводу).

В останні роки авіаційний завод ремонтував гелікоптери типу Мі-24 різних країн, у тому числі для Чаду, в результаті чого грузинським фахівцям вдалось накопичити досвід роботи з цим типом авіаційних суден.

У складі бригади авіації та ППО сухопутних військ Грузії знаходяться 12 літаків Су-25 (включаючи два навчально-бойових) і п’ять гелікоптерів Мі-24 (два Мі-24В і три Мі-24П). Всі гелікоптери заплановано відремонтувати.

Вертоліт Мі-24 Грузії. Жовтень 2020. Фото: МО Грузії

Рік тому грузинські Мі-24 перемістили на підприємство «Тбіліський авіаційний завод» для капітального ремонту.

Ремонт проводиться в рамках програми повного капітального ремонту і модернізації штурмовиків Су-25 і вертольотів Мі-24, які перебували на авіабазі Марнеулі.

Перший модернізований грузинський штурмовик Су-25 підняли у повітря в березні 2021 року.

Першою відремонтована та модернізована так звана «спарка» – Су-25УБ, на якій можна здійснювати бойові та навчальні польоти.

Грузинський штурмовик Су-25 на випробувальному польоті 2

За даними Міністерства оборони Грузії, «подальші випробувальні польоти на кожному наступному літаку будуть виконуватися поетапно, згідно з графіком, зазначеним у контракті».

Одночасно льотчики та технічний персонал проходять навчання відповідно до їх кваліфікації та спеціальностей. Навчання персоналу проводиться як на місці, так і за підтримки та залучення країн-партнерів Грузії.

Тбіліський авіаційний завод (Tbilisi Aircraft Manufacturing; також відомий як  JSC Tbilaviamsheni) — грузинська аерокосмічна корпорація, яка спеціалізується на виробництві та ремонті авіаційної техніки та також частково виробляє легке озброєння, бронетехніку та артилерійські системи. Входить до складу грузинського державного науково-дослідного центру Науково-технічний центр «Дельта».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаремонт Авіація Гелікоптери Грузія Кавказ Мі-24 Світ