fbpx
У Грузії розпочалися навчання «Кленова арка – 2021» за участю військових ЛитПолУкрбриг

У Грузії розпочалися навчання «Кленова арка – 2021» за участю військових ЛитПолУкрбриг

«Кленова арка» LITPOLUKRBRIG Грузія ЛиПолУкр бригада навчання НАТО Світ Сусіди Україна

В Грузії проходять багатонаціональні навчання «Кленова арка – 2021» (Maple Arch 2021) за участю військовослужбовців литовсько-польсько-української бригади (ЛитПолУкрбриг).

Про це інформує Мілітарний.

З 14 листопада у Навчально-оцінному центрі НАТО в Грузії розпочалися двотижневі командно-штабні навчання «Кленова арка — 2021» за підтримки Канадської тренувальної місії, повідомили у Міністерстві оборони України.

До Грузії вирушили військовослужбовці ЛитПолУкрбриг. Загалом до маневрів залучили військовослужбовців з Канади, Грузії та Туреччини.

Навчання проходять у Спільному навчальному центрі НАТО — Грузія (JTEC).

«Кленова арка — 2021»  є щорічними багатонаціональними навчаннями, які сприяють міжнародним військовим відносинам.

Метою навчань є підвищення сумісності між країнами-учасницями. Вони відбуваються щоб поглибити оборонні зв’язки між країнами-партнерами, наблизити їх до стандартів НАТО щодо планування та здійснення миротворчих операцій, а також вдосконалити навички, потрібні для ефективних дій та ухвалення рішень.

Литовсько-польська-українська бригада – це багатонаціональний військовий підрозділ до якого входять підрозділи литовських, польських та українських Збройних Сил.

Угода щодо створення бригади була підписана 19 вересня 2014 року в місті Варшава. Остаточне її формування відбулося восени 2015 року.

Створення бригади уособило безперервний та довготривалий процес військового співробітництва між трьома країнами-засновницями.

Цю модель співпраці було започатковано в рамках Польсько-Українського батальйону (ПОЛУКРБАТ) та Литовсько-Польського батальйону (ЛИТПОЛБАТ), які разом співпрацювали у 1998–2010 роках та 1997–2008 роках відповідно.

Особовий склад бригади бере участь у спільних тренуваннях та міжнародних навчаннях для підтримки спроможностей з ухвалення рішень, управління підрозділами, силами та засобами, а також можливостей оперативної сумісності. Додатково бригада або її окремі підрозділи можуть бути залучені до проведення міжнародних операцій за одноголосною згодою країн-засновниць.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Кленова арка» LITPOLUKRBRIG Грузія ЛиПолУкр бригада навчання НАТО Світ Сусіди Україна