fbpx
У Харкові колишня працівниця міліції передавала дані про добробати до країни-агресора

У Харкові колишня працівниця міліції передавала дані про добробати до країни-агресора

Війна на Донбасі Добровольці Злочин Російська агресія Суд Харків Шпигунство

У Харкові колишня працівниця міліції збирала та передавала спецслужбам Росії особисті дані бійців добровольчих батальйонів, які захищали Україну в 2014 році.

Про це інформує Мілітарний.

Ленінський районний суд міста Харкова дав дозвіл на затримання та доставлення до суду колишньої працівниці міліції, яка передавала службову інформацію про добробати до країни-агресора, пише сайт «Depo Харків».

Підозрювана, яка працювала старшим інспектором групи кадрового забезпечення Харківського міського управління поліції, 28 травня 2014 року познайомилася з громадянином України, який на той час контактував зі спецслужбами Росії.

Із травня по вересень 2014 року агент країни-агресора попросив жінку зібрати та передати йому дані щодо співробітників ГУМВС України в Харківській області та добровольчі батальйони: «Слобожанщина», «Харків-1», «Харків-2», які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.

Жінка, використовуючи службове становище, у вересні 2014 року отримала доступ до робочого комп’ютера інспектора у приміщенні ГУ МВС України в Харківській області та без його відома скачала на свій флеш-носій два документи.

Наприкінці вересня 2014 року вона передала флешку з даними своєму знайомому. Цю інформацію чоловік скопіював на ноутбук, який у 26 лютого 2015 року вилучили правоохоронці .

Також жінка у листопаді-грудні 2014 року звернулася до приятеля, який працював на посаді заступника начальника Дергачівського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області, та попросила у нього аналогічну інформацію про добровольців.

Добровольчі батальйони

Від нього підозрювана отримала документ “Відомість закріплення зброї та майна за співробітниками БПСМОП «Слобожанщина», «Харків-1» та РПСМОП «Харків-2»” із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові співробітників батальйонів, а також типу та кількості озброєння.

Цю інформацію жінка також передала агенту російських спецслужб.

У травні 2015 року кримінальне провадження передали на розгляд до Київського районного суду Харкова. 5 серпня 2015 року обвинувальний акт у цьому провадженні повернули для продовження досудового розслідування. 29 серпня 2015 року досудове розслідування у кримінальному провадженні зупинили і оголосили у розшук підозрювану жінку.

Згідно з оперативними даними СБУ, підозрювана перебуває на території Росії та повертатися до України не планує.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Війна на Донбасі Добровольці Злочин Російська агресія Суд Харків Шпигунство