fbpx
У Харкові розпочали виготовлення зразка нової модернізації Т-64

У Харкові розпочали виготовлення зразка нової модернізації Т-64

Бронетехніка Модернізація Т-64 Танк Україна Харків ХКБМ

У Харкові розпочали виготовлення зразка з нової модернізації основного бойового танку української армії – Т-64.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на сюжет Донбас.Реалії.

Цей етап робіт розпочався 1 грудня 2020 року на Державному підприємстві «Харківське конструкторське бюро з машинобудування».

На підприємстві вже підготували корпус який будуть доопрацьовувати за програмою модернізації Т-64 під шифром «Краб».

«Він (корпус – ред.) буде розрізатися, готуватися під доопрацювання. Після доопрацювання в цей корпус буде встановлюватися нова, більш потужна силова установка, двигун потужністю 1000 кінських сил, та інші системи і вузли. Буде проводитися модернізація для підвищення вогневої потужності. Ці роботи будуть щодо башти проводитися. Там будуть встановлені нові приціли денного і нічного бачення як у навідника, так і у командира», – розповідає генеральний конструктор підприємства Володимир Жадан.

Корпус танку Т-64 в ході робіт по модернізації за дослідно-конструкторською роботою «Краб»

Авторський матеріал по темі: Неквапна хода «Краба»


Як раніше розповідав заступник міністра оборони Олександр Миронюк завершити цей етап робіт по модернізації танку мають наприкінці 2021 початку 2022 року, після чого він буде переданий до Збройних Сил України на випробування для підтвердження досягнення вимог поставлених Міністерством оборони України.

Візуально модернізований по темі «Краб» основний бойовий танк Т-64 майже не буде різнитися від радянського зразка. Зараз наймасовішим танком Збройних Сил України залишається танк Т-64 розроблений у Радянському Союзі, вже після відновлення Незалежності в Україні взялись за його модернізацію, найбільш відома – Т-64 «Булат».

Т-64БМ «Булат» ЗСУ під час навчань. Листопад 2020. Фото: ЗСУ

На оновленому танку також замінили силову установку, покращили захист і встановили нові приціли. Проте досвід бойових дій з відсічі російської агресії на Донбасі показав, що питома потужність танку не достатня, а нові блоки динамічного захисту важко обслуговувати у польових умовах.


Матеріал по модернізації «Булатів»: ХБТЗ та ЗІМ спільно модернізують Т-64БМ2 для ЗСУ


Саме тому українські конструктори повернулись до танку Т-64БВ, де у 2017 році замінили приціли на нові тепловізійні, радіостанції, які тепер можуть працювати на дальність у 70 км, а також встановили прилади навігації.

Відновлені та модернізовані Т-64 від ЛБТЗ. Фото: Укроборонпром

Така модернізація танку Т-64БВ дозволила вивести на новий рівень оперативно-тактичне управління підрозділом під час бою за значно розширити можливість роботи екіпажу, який тепер за наявності нових опцій може визначати цілі в незалежності від стану доби, передавати їх на командний пункт з прив’язкою до координат та подальшого прийняття рішення центром управління операцією.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка Модернізація Т-64 Танк Україна Харків ХКБМ