fbpx
У Казахстані розпочато серійне виробництво бронемашин «Барис 6×6»

У Казахстані розпочато серійне виробництво бронемашин «Барис 6×6»

Азія Бронетехніка Казахстан ОПК Світ

У Казахстані розпочато серійне виробництво колісних броньованих машин «Барис 6×6».

Про це інформує Мілітарний.

Місцеве підприємство Kazakhstan Paramount Engineering освоїло виробництво нової броньованої колісної машини «Барис 6×6».

Айбек Борисов – голова наглядової ради компанії, на своїй сторінці у Facebook, нещодавно повідомив про початок серійного виробництва машини.

За данними компанії, «Барис 6×6» покликаний забезпечити захист від мін, саморобних вибухових пристроїв, бічних вибухів. Це казахська версія бронеавтомобіля Mbombe від південноафриканської компанії Paramount.

Плоске днище корпусу машини, зменшує силует до 2.4 метра, це забезпечує значні переваги шляхом підвищення ймовірності приховування від сил противника, поряд зі збільшенням ступеня захисту від саморобних вибухових пристроїв, кінетичних і мінних атак.

Екіпаж із трьох і десант із восьми осіб захищає броня, здатна витримати обстріл із ручного кулемета (7,62 мм x 51 НАТО) та підрив під днищем 10 кг у тротиловому еквіваленті.

«Барис» може бути сконфігурований як бронетранспортер або бойова броньована машина. Колісна формула 6х6 забезпечує броньованій колісній машині гарну прохідність бездоріжжям.

Машина може виконувати завдання, як вдень, так і вночі, у різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям та в умовах повного бездоріжжя.

Нещодавно ЗМІ Казахстану повідомляли про недоліки бронетранспортер (БТР) «Барыс 8х8» виявлені в ході його випробувань. Тестування дослідного зразка бронетехніки тривало чотири роки в різних умовах.

БТР «Барыс 8х8» на випробуваннях

Офіцери збройних сил Казахстану, які брали участь у випробуваннях, вказали журналістам, що багатоцільова броньована машина «Барыс 8х8» на останній фазі військових тестувань «часто ламалась та вимагала дороговартісного ремонту». Представники підприємства цю інформацію не підтверджують та стверджують зворотнє.

«Барис 8х8» створений на основі південноафриканської бойової машини Mbombe 8, по суті є багатоцільовим колісним шасі з десантним відсіком, що здатне нести різне озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка Казахстан ОПК Світ