fbpx
У Казахстані випробовують БТР «Барыс 8х8»

У Казахстані випробовують БТР «Барыс 8х8»

Азія Бронетехніка БТР Випробування Казахстан ОПК Світ

У Казахстані проходять випробування вітчизняного бронетранспортера «Барыс 8х8».

Про це інформує Мідітарний.

Багатоцільовий БТР «Барис 8х8» в даний час випробовують в Каспійському регіоні Казахстану, про це стало відомо з опублікованого 21 вересня, відео на YouTube каналі TRT.

Бронетранспортер «Барис 8х8» вироблений на казахстанському спільному підприємстві Kazakhstan Paramount Engineering (KPE), що створений у 2013 році державним холдингом «Казахстан Інжиніринг» і південноафриканською групою Paramount Group. Вже у 2014-15 роках був побудований завод, на якому планувалося розгорнути складання техніки.

У 2016 році КРЕ виготовила перший дослідний «Барис 8х8», після чого машина вийшла на випробування. Серійне виробництво поки не починалося.

«Барис 8х8» створений на основі південноафриканської бойової машини Mbombe 8, по суті є багатоцільовим колісним шасі з десантним відсіком, що здатне нести різне озброєння.

Бронювання машини забезпечує захист від стрілецької зброї, осколків і мін. Балістична захист відповідає 3 рівню стандарту STANAG 4569, протимінний захист на рівні 4b (10 кг тротилу під колесом або днищем).

У носовій частині корпусу розміщена силова установка на основі дизеля Cummins потужністю 550 к.с. Шасі має незалежну підвіску та пневматичну гальмівну систему з ABS.

Максимальна швидкість руху до 100 км/год, запас ходу – 800 км.

Екіпаж «Барис 8х8» включає двох або трьох осіб. Водій і командир розміщуються в передній частині корпусу. За ними знаходиться робоче місце навідника-оператора. Кормова частина корпусу вміщає вісім місць для десанту, який може висаджуватися через кормову апарель або люки в даху.

Машина може бути озброєна різноманітними бойовими модулями з автоматичними гарматами і кулеметами, є навіть варіант оснащення «Барис 8х8» 57-мм артилерійською системою.

БТР «Барис 8х8» має довжину 8 м при ширині 2,8 м і висоті 2,4 м (по даху). Власна маса машини – 19 тонн, при максимальній вазі до 28 т.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка БТР Випробування Казахстан ОПК Світ