fbpx
У Конгресі США ініціюють навчання українських пілотів на F-15 та F-16

У Конгресі США ініціюють навчання українських пілотів на F-15 та F-16

Авіація Винищувач Війна з Росією Військова допомога ПС ЗСУ Світ США

Американські конгресмени внесли законопроект про підготовку українських льотчиків-винищувачів.

Про це йдеться у прес-релізі конгресмена Адама Кінзінгера.

Конгресмен від Республіканської партії Адам Кінзінгер і конгресмен-демократ Кріссі Хулахан, які є ветеранами Повітряних Сил Сполучених Штатів, представили проєкт закону про підготовку українських льотчиків-винищувачів на американських бойових літаках.

Адам Кінзінгер також опублікувів своє спільне фото з льотчиками Повітряних Сил України:

Цей законопроект дозволить Сполученим Штатам почати навчання українських пілотів і технічного персоналу на F-15, F-16 та інших повітряних платформах, поки США продовжують розглядати можливість відправлення такого озброєння Україні.

Для українських військових, за словами конгресменів, дуже важливо бути навченими та знайомими з цими повітряними платформами, якщо Росія продовжить свою війну проти України.

Незалежно від того, чи передадуть Сполучені Штати та їхні союзники таку техніку, ця програма зміцнить українські можливості та забезпечить їхню довгострокову стабільність та безпеку.

«Як ветерани Повітряних Сил, ми знаємо, що в будь-якому конфлікті одна з перших дій – встановлення панування в повітрі.  Судячи з публічної інформації, ні українці, ні росіяни не встановили переваги в повітрі. Ми віримо, що США та наші союзники по НАТО можуть допомогти Україні змінити ситуацію в повітрі та дати українським силам вирішальну перевагу у війні», –йдеться у листі конгресмена.

Напередодні, український льотчик-винищувач з позивним «Juice» та український спеціаліст з протиповітряної оборони підполковник Денис Смажний виступили на американському телеканалі Fox News, щоб обговорити важливість забезпечення додаткової військової допомоги від США, через війну з РФ.

Пілот «Juice» подякував всьому американському народу, американським військовим та уряду за підтримку зброєю.

Він закликав Сполучені Штати допомогти Україні отримати західні бойові літаки.

«… зараз ми обговорюємо західну платформу, щоб попросити уряд США отримати це як… першочергову допомогу для Повітряних Сил України».

Авіація Винищувач Війна з Росією Військова допомога ПС ЗСУ Світ США