fbpx
У Кореї почала діяти альтернативна служба для призовників

У Кореї почала діяти альтернативна служба для призовників

Азія Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Призов (Строкова служба) Світ

Міністерство юстиції Кореї починає програму, яка дозволить замінити обов’язкову військову службу іншими державними службами через релігійні або особистих переконань.

Про це повідомляє видання Південної Кореї The Korea Herald.

Перша група осіб, яка відмовилась від військової служби з міркувань совісті, почала свою 36-місячну альтернативну службу на роботах у тюрмі.

Всього в понеділок до виправної установи надійшло 63 особи для тритижневого проходження невійськової підготовки. Друга група з 42 осіб почне альтернативну службу в наступному місяці.

По завершенні програми вони будуть спрямовані в виправні установи, де їх повсякденні обов’язки включатимуть технічне обслуговування і санітарію.

Фотоілюстрація до новини

Як і призовники в армії, учасники програми будуть розміщені групами поряд з призначеними ним об’єктами та будуть брати періодичні відпустки, а також отримувати таку ж заробітну плату.

За даними міністерства, вони будуть носити уніформу і працювати по вісім годин на день і не будуть працювати у відділах охорони та безпеки, в яких задіяні Збройні сили.

Альтернативна служба знаменує собою відхід від 67-річної історії Південної Кореї з кримінальними справами на осіб, які відмовляються від призову.

Очікується, що ті, хто посилається на релігійну віру в якості підстави, складуть переважну більшість учасників програми.

Тренування у Південній Кореї. Фото: МО Кореї

«Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити гармонію між повагою громадянського обов’язку і прав меншин», – сказав глава Управління з військових кадрів.

Урядовий комітет з 29 членів, що складається з юристів і експертів з прав, вирішує, хто має право на альтернативну службу.

Заявники можуть звернутися в незалежну урядову комісію з апеляцій та до суду з клопотанням про скасування рішення комісії.

Збройні сили Республіки Корея є одними з найбільших регулярних збройних сил у світі з кількістю особового складу 3,600,000 станом на 2014 рік (630,000 активних службовців та 2,970,000 резервістів).

Призов у Кореї

Згідно із законом Південної Кореї всі працездатні чоловіки до 35 років повинні нести військову службу протягом 18-21 місяців в країні, яка технічно перебуває в стані війни з Північною Кореєю.

За рахунок цього і підтримується високий чисельний склад і потужність Збройних сил країни.

Збройні сили Республіки Корея. Фото: МО Кореї

Порушники караються тюремним ув’язненням.

Нова політика з’явилася після того, як Національні збори прийняли в грудні законопроєкт, який дозволяє тим, хто заперечує проти військової служби на підставі своєї релігії та віри, переводитися на альтернативну цивільну службу.

«Міністерство зробить все можливе, щоб впровадити надійну і безпроблемну програму альтернативної військової служби, яка зможе збалансувати свободу совісті, релігії та військового обов’язку», – йдеться в заяві міністерства.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Призов (Строкова служба) Світ