fbpx
У Києві відремонтували та модернізували партію БТР-80

У Києві відремонтували та модернізували партію БТР-80

Бронетехніка БТР-80 Київ Київський бронетанковий завод ОПК Україна Укроборонпром

У Києві відремонтували та модернізували партію БТР-80 для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Державного концерну «Укроборонпром».

Роботи проведені Державним підприємством «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Ця партія складалась з чотирьох відновлених БТР-80, а загалом держпідприємство з Києва передало цього року 22 бронетранспортери, ще дві партії по дев’ять одиниць було передано у вересні та травні.

Наші фахівці провели капітальний ремонт машин з суттєвим відновленням корпусів, відновили роботу всіх агрегатів та вузлів, а також виконали часткову модернізацію. На бронетранспортерах, зокрема, встановлено нові сучасні засоби зв’язку, навігаційне обладнання, прилади радіаційної розвідки, нові колеса – все українського виробництва. Нехай справно служать нашим військовим, – повідомив директор КБТЗ Володимир Синявський.


Читайте також: У Миколаєві відремонтували та модернізували партію БТР-80


Бронетранспортер БТР-80 — бойова колісна плаваюча машина, призначена для транспортування особового складу механізованого підрозділу та надання вогневої підтримки під час бою.

Крім того, в рамках іншого договору фахівці Київського бронетанкового заводу здійснили ремонт за технічним станом бронетранспортера БТР-3ДА – після успішного проходження випробувань бронетранспортер також передано державному Замовнику.

Бронетранспортери БТР-80 відремонтовані на КБТЗ

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» спеціалізується на виробництві легкого бронетанкового озброєння, капітальному ремонті та модернізації бронетанкової, інженерної та бойової техніки, ракетно-артилерійського озброєння, а також виготовленні запасних частин до бронетанкового озброєння та техніки.

У квітні фахівців «Київського бронетанкового заводу» успішно завершили черговий етап випробувань модернізованого танку Т-72А, під час якого перевірили основні тактико-технічні характеристики танку під час водіння під водою.

На початку березня, КБТЗ передав ЗСУ останню партію з 6 модернізованих танків Т-72. Цим КБТЗ завершив поставку танків за державним контрактом з Міністерством оборони України.

Перші 25 одиниць відремонтованих танків Т-72 із покращеними тактико-технічними характеристиками було передано до українського війська двома партіями у січні 2020 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка БТР-80 Київ Київський бронетанковий завод ОПК Україна Укроборонпром