fbpx
У Львові успішно опанували ремонт ЗРК «Тор»

У Львові успішно опанували ремонт ЗРК «Тор»

ЗРК ЗРК "Тор" Львівський радіоремонтний завод ОПК ППО та ПРО Україна

У Львові на Державному підприємстві «Львівський радіоремонтний завод» (ЛРРЗ) в 2020 році успішно опанували ремонт за технічним станом ЗРК 9К330 «Тор».

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Вже зараз підприємство перейшло до планових ремонтів мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор».

Випробування відремонтованих комплексів на полігоні «Ягорлик», розташованому в Херсонської області, довели належну якість робіт, які виконали фахівці підприємства, та високу ефективність бойових машин.

Його вдалося виконати завдяки наполегливій праці фахівців заводу. Суттєву допомогу львів’янам надали колеги по Концерну: державні підприємства «Генератор», «Оризон-Навігація», «НДІ «ШТОРМ» і «Балаклійський ремонтний завод», – прокоментували освоєння ремонту в «Укроборонпромі»

ЗРК «Тор» під час параду Незалежності у Києві в 2017 році

У 2021 році львівське підприємство планує продовжувати ремонт за технічним станом зенітних ракетних комплексів «Тор».

Про повернення на озброєння мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор» стало відомо у лютому 2019 року, тоді інформацію про це озвучив Головнокомандувач ЗСУ – Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Окрім зенітно-ракетні комплексів «Тор» на озброєння мали повернутися і «Куби» для озброєння підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України.

Вперше про повернення цех систем стало відомо у травні 2018-го року, за тією інформацію загалом Україна поверне до строю шість типів зенітно-ракетних комплексів.


Читайте також: Україна відновлює ракети до ЗРК С-300В1


Мобільний зенітний ракетний комплекс малої дальності 9К330 «Тор» – компактна функціонально завершена і технічно досконала тактична одиниця.

Ймовірність ураження літака однією ракетою з «Тор» наближається до 77%, гелікоптера – до 88%, безпілотного літального апарату – до 95%.

ЗРК ЗРК "Тор" Львівський радіоремонтний завод ОПК ППО та ПРО Україна