fbpx
У Міноборони створили Департамент держгарантування якості

У Міноборони створили Департамент держгарантування якості

Закупівлі Міністерство оборони Україна

Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Міністерство оборони України.

У Міноборони розповіли, що замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, зокрема й Конституцію України.

«Роль Міністерства оборони – укладати угоди і домовлятися», – зазначив заступник міністра оборони Олександр Носов.

За його словами, нині на підприємствах-виконавцях працюють так звані представники замовника – військова прийомка.

Олександр Носов

«Ми змінюємо підхід до їхньої роботи. Анонсую, що до кінця цього року такого поняття як управління військових представництв у нас не буде», – наголосив Носов.

Таке рішення ухвалив міністр оборони. Департамент державного гарантування якості, що мусить діяти відповідно до вимог Закону України “Про оборонні закупівлі”.

Закон «Про оборонні закупівлі» набув чинності 1 січня 2021 року.

Цей закон визначає загальні правові засади планування, порядок формування обсягів та особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони.

Також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, а також порядок здійснення державного і демократичного цивільного контролю у сфері оборонних закупівель.

Нагадаємо, в Україні також підтримано проєкт про утворення державної установи «Агенція оборонних технологій». Планується, що «Агенція оборонних технологій» сприятиме створенню перспективних зразків озброєння та військової техніки.

Також у жовтні Володимир Зеленський підписав закон «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Закупівлі Міністерство оборони Україна