fbpx
У Мінветеранів створять Раду родин загиблих

У Мінветеранів створять Раду родин загиблих

Володимир Зеленський Законодавство Кабінет Міністрів Міністерство у справах ветеранів Президент

При Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб створять Раду родин загиблих.

Про це повідомляє Урядовий портал

Таке рішення було ухвалене під час зустрічі родин загиблих захисників із президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та профільним міністром – Оксаною Колядою.

Батьки, дружини загиблих захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України розповіли керівництву держави про те, що зараз вони активно залучені до роботи над законопроєктом “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, який у новій редакції має чітко врахувати їхні інтереси, і попросили президента підтримати його.

“Коли законопроєкт буде доопрацьований та переданий до Верховної Ради, я готовий надати йому статус невідкладного, аби парламент мав змогу швидко його розглянути та прийняти”, – запевнив Зеленський.

Прем’єр-міністр Гончарук також пообіцяв підтримку уряду.

“Наше завдання – налагодити діалог тих, задля кого ми працюємо, тобто ветеранів, їхніх родичів та, звісно, родин загиблих із владою. Ця зустріч – один з таких кроків до налагодження діалогу”, – наголосила Коляда.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Володимир Зеленський Законодавство Кабінет Міністрів Міністерство у справах ветеранів Президент