fbpx
У Миргороді завершують відновлення летовища

У Миргороді завершують відновлення летовища

831 БрТА Авіакомендатура Будівництво Інженерні війська ПС ЗСУ Україна

У Миргороді на військовому аеродромі бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» завершуються роботи з відновлення летовища.

Про це повідомляє 831 бригада тактичної авіації.

Злітно-посадкова смуга – інженерна конструкція призначена для зльоту і посадки повітряних суден.

«Приведення стану військового летовища у повну відповідність до вимог керівних документів, що регламентують його порядок, і, головне, безпеку експлуатації, потребувало дотримання визначених норм і технологій виконання ремонтних робіт», – розповідають військові.

Під час дефектування злітно-посадкової смуги було визначено обсяги, а також необхідну кількість матеріалів і техніки для виконання завдання.

Відновлення військового летовища у Миргороді. Листопад 2020. Фото: 831 БрТА

Як повідомляється, пошкодження аеродромних плит були не критичними, але подальше використання аеродрому за основним призначенням без виконання відновлювальних робіт було не можливим.

Підлягали заміні 57 шт. аеродромних плит (ПАГ), нарізано понад 1000 метрів погонних швів та демонтовано 624 квадратних метрів монолітного покриття.

По завершенню робіт на об’єкті, військовослужбовці інженерного батальйону передадуть відновлене летовище фахівцям інженерно-аеродромної служби бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» та повернуться в Миколаїв.

Нагадаємо, у вересні 2020 року військові інженери з окремого інженерно-аеродромного батальйону Повітряних Сил ЗСУ відновлювали військове летовище у Дубні.

У період з березня до серпня поточного року вже завершено ремонтні роботи на п’яти військових летовищах.

Станом на середину серпня військовослужбовці ремонтних бригад Хмельницького інженерного бату замінили близько 850, провели дефектування майже 160 і монтаж 194 шт. аеродромних плит (ПАГ).

Додатково нарізали більше ніж 1600 метрів погонних швів, демонтували майже 560 квадратних метрів монолітного покриття, виконали майже 6000 кубічних метрів ґрунтових робіт (планування, пересування, руйнування).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


831 БрТА Авіакомендатура Будівництво Інженерні війська ПС ЗСУ Україна