fbpx
У Навчальному центрі зв’язку ЗСУ навчають водіїв

У Навчальному центрі зв’язку ЗСУ навчають водіїв

179 Навчальний центр Автотехніка ЗСУ навчання Україна

У 179-му об’єднаному Навчальному центрі військ зв’язку ЗСУ навчають водіїв для керування вантажними транспортними засобами.

Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання відбувається як на практичних курсах з водіння, так і на тренажерах вантажівок марки КрАЗ та МАЗ.

На ці інтерактивні тренажери з державного бюджету України було витрачено 5 мільйонів гривень.

Але витрати цілком виправдані. Тренажери армійських вантажівок МАЗ та КрАЗ, які закупило відомство, покращують якість підготовки спеціалістів. Окрім того, це економія часу й матеріального ресурсу, – пишуть у військовому виданні

Водії-курсанти на навчально-тренувальному майданчику 179 об’єднаного навчально-тренувального центру виконують дев’ять обов’язкових вправ, зокрема «Дворик», «Змійка», «Пагорб», «Повноцінне перехрестя».

Потім майбутні водії відточують практичні уміння за визначеними маршрутами на полігоні, у населених пунктах, у вечірній та нічний час.

Реальну дорожню обстановку створюють світлофори, відповідна розмітка, перетин міських перехресть за участю пішоходів. Курсанти відточують також і навички водіння на симуляторах.

До слова, оновлений навчально-тренувальний майданчик створено так, що враховує особливості експлуатації автомобіля від простих до ускладнених умов, він максимально адаптований для водіння у місті, – додають в АрміяInform.

Навчання водіїв на тренажері військової вантажівки

Загалом за кермом симуляторів курсанти проводять до 12 годин. Але за потреби усі бажаючі можуть закріпити навички на додаткових заняттях.

Загальний курс підготовки водіїв триває 160 годин, зокрема 60 годин – практичне водіння, – розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника циклової комісії автотехніки старший лейтенант Дмитро Педь.

Навчальний курс водіїв контролює комп’ютерна програма сервісного центру МРЕО МВС. Курсанти занесені в базу «Автоматичного робочого місця», де фіксується виконання ними усіх пунктів навчального плану.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


179 Навчальний центр Автотехніка ЗСУ навчання Україна