fbpx
У параді візьмуть участь Eurofighter Typhoon

У параді візьмуть участь Eurofighter Typhoon

Typhoon Eurofighter Авіація Винищувач Київ Парад Україна

У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь винищувачі Eurofighter Typhoon.

Про це інформує Мілітарний.

Особливістю ювілейного повітряного параду стане одночасна участь авіації Повітряних сил, Сухопутних військ, ВМС, ДПСУ, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, ДП «Антонов» та держав-партнерів, повідомляє АрміяInform.

Від міжнародних партнерів участь братимуть бойові літаки Eurofighter Typhoon. Імовірно це будуть британські багатоцільові винищувачі, які зараз базуються на авіабазі «Михаїл Когельничану» у Румунії в рамках авіаційної поліції НАТО у регіоні.

Британські винищувачі Eurofighter Typhoon під час польоту над авіабазою в Румунії

Окрім того, до участі у повітряному параді долучаться гелікоптери UH-60 BlackHawk та військово-транспортний літак C-27J Spartan Словаччини.

Проліт авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів включено у план заходів оприлюднений Кабінетом Міністрів України.

Британський багатоцільовий винищувач Typhoon

Відзначимо, що у липні, британський багатоцільовий винищувач Eurofighter Typhoon працював на полігоні «Широкий Лан».

Іноземний літак брав участь у міжнародних навчаннях «Козацька булава – 2021», які тривали на території 235 Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів.

На навчаннях відпрацьовували взаємосумісність багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів.

Також вишкіл дозволив імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

Eurofighter Typhoon на Sea Breeze - 2021

Раніше один з британських винищувачів Eurofighter Typhoon вже залучався до міжнародних навчань Sea Breeze – 2021. Винищувачі країн НАТО в рамках місії повітряної поліції патрулюють небо над Румунією та Болгарією.

Eurofighter Typhoon — багатоцільовий винищувач четвертого покоління. Стоїть на озброєнні ВПС Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, Австрії та Саудівської Аравії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Typhoon Eurofighter Авіація Винищувач Київ Парад Україна