fbpx
У параді візьмуть участь словацькі Black Hawk

У параді візьмуть участь словацькі Black Hawk

UH-60M Black Hawk Авіація Гелікоптери Київщина Парад Словаччина Україна

У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь словацькі гелікоптери Black Hawk.

Про це інформує Мілітарний.

З фото, яке було оприлюднено на сторінці MilitaryAviationInUa у соціальній мережі Twitter, стало відомо, що у параді до Дня Незалежності України візьмуть участь словацькі гелікоптери Black Hawk. Фото було зроблене на Київщині, ймовірно під час тренувального польоту.

Раніше стало відомо, що у параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.

Проліт авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів включено у план заходів оприлюднений Кабінетом Міністрів України.

Минулого місяця, з’явилася схема повітряного параду до Дня Незалежності України.

Заходи безпосередньої підготовка до прольоту повітряної колони здійснюватимуться в період з 10 по 22 серпня на визначених аеродромах.

Також, у рамках підготовки передбачається участь повітряної колони в проведенні спільних тренувань на вулиці Хрещатик міста Києва, які відбудуться 18, 20 та 22 серпня.

У 2015 року словацьким міністерством оборони прийнято рішення замінити гелікоптери Мі-17 на американські Sikorsky UH-60 Black Hawk.

Їх купують по програмі реалізації техніки іноземним державам (Foreign Military Sales, FMS). Усього було замовлено дев’ять Black Hawk на 261 млн доларів.

Першу партію з двох бортів доставили у серпні 2017 року, у липні 2018 прибуло ще два, а решту отримали упродовж 2019 року.

У червні, Міністерство оборони Словаччини підписало угоду на 100 мільйонів доларів із США про придбання двох додаткових гелікоптерів Black Hawk.

“З ухваленням рішення про закупівлю додаткових гелікортерів UH-60M, залежність Словацької Республіки від російської військової техніки усувається”, – йдеться в заяві міністерства оборони.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


UH-60M Black Hawk Авіація Гелікоптери Київщина Парад Словаччина Україна