fbpx
У Південній Кореї представили нову роботизовану машину I-UGV

У Південній Кореї представили нову роботизовану машину I-UGV

Hanwha Defense Азія БпА (Безпілотні апарати) Випробування Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Світ

Південна Корея (Республіка Корея) представила нову багатоцільову безпілотну машину I-UGV.

Про це інформує Мілітарний.

Південнокорейська компанія Hanwha Defense надала збройним силам країни прототип вдосконаленої автономної багатоцільової безпілотної колісної платформи I-UGV.

Заявлено, що повністю електричний транспортний засіб, має розширені можливості виконання завдань у порівнянні з існуючими багатофункціональними наземними безпілотниками, створеними в Південній Кореї.

Безпілотний наземний транспортний засіб розпочав випробування у 5-й піхотній дивізії Армії Республіки Корея. Шестиколісний транспортний засіб проходить тестування з 5 жовтня.

Збройні сили буду випробовувати систему дистанційного керування зброєю, а також здатність безпілотника виконувати операції за дистанційним керуванням оператора та автономне управління за супутниковою навігацією.

I-UGV

Новий I-UGV призначений для підтримки механізованих піхотних підрозділів у таких завданнях, як транспортування різного майна та боєприпасів, розвідки та евакуації поранених або для вогневої підтримки у ближній зоні.

Безпілотник оснащений розробленим у Кореї модулем зброї з дистанційним керуванням з кулеметом калібру 12,7 мм та оптоелектронною системою (за бажанням можна інтегрувати інші види зброї та обладнання).

Окрім того він може автоматично фіксувати цілі за допомогою акустичних датчиків визначення напрямку джерела стрільби.

I-UGV управляється дистанційно з командного автомобіля, і він може працювати автономно завдяки алгоритмам штучного інтелекту, слідуючи за іншим транспортним засобом у колоні, уникаючи перешкод та обираючи оптимальний шлях у разі втрати зв’язку.

Транспортний засіб вагою 2 тонни має вантажопідйомність до 500 кг, машина може рухатися з максимальною швидкістю 40 км/год по дорогах з твердим покриттям та 20 км/год по бездоріжжю. Колісна платформа I-UGV може проїхати не менше 100 км на одному заряді електричної батареї.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Hanwha Defense Азія БпА (Безпілотні апарати) Випробування Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Світ