fbpx
У подвір’ї бойовика на Луганщині вилучили 200 кг вибухівки

У подвір’ї бойовика на Луганщині вилучили 200 кг вибухівки

Війна на Донбасі Донбас Затримання Луганщина МВС Прокуратура СБУ Україна

У подвір’ї бойовика на Луганщині, правоохоронці вилучили понад 200 кг вибухівки марки «Аммоніт», що він закопав на території місця проживання.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Проводили санкціоновані обшуки співробітники Управління стратегічних розслідувань, слідчого управління та карного розшуку Національної поліції Міністерства Внутрішніх Справ України, а також Служби Безпеки України та прокуратури.

Обшук було проведено за місцем реєстрації підозрюваного у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального Кодексу України.

В ході проведення слідчо-розшукових заходів поліцейські встановили, що підозрюваний – 48-річний мешканець м. Лисичанськ ще у 2014 році добровільно вступив до незаконного збройного формування так званої «Козацької Національної гвардії Всевеликого війська Донського ім. М.І. Платова».

У подвір'ї бойовика на Луганщини вилучили 200 кг вибухівки

Під час находження у НЗФ підозрюваний у складі організованої групи, які були озброєні автоматичною вогнепальною зброєю, під загрозою її застосування, здійснювали викрадення людей, яких утримували в неволі протягом тривалого часу.

Крім того, викрадених людей, вони проти їх волі примушували обладнувати блокпости на території м. Лисичанська.

При відмові виконувати їх вимоги, члени організованої групи застосовували вогнепальну зброю у відношенні полонених, спричиняючи їм вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас Затримання Луганщина МВС Прокуратура СБУ Україна