fbpx
У Польщі виготовили пускову та транспортну машину для комплексу Wisła

У Польщі виготовили пускову та транспортну машину для комплексу Wisła

Patriot Балтія Європа ЗРК ОПК Польща ППО та ПРО Світ Сусіди

У Польщі виготовили пускову та транспортну машину для системи протиповітряної оборони Wisła.

Про це інформує Мілітарний.

Польська машинобудівна компанія Huta Stalowa Wola SA виготовила та поставила американській компанії Raytheon у жовтні 2021 року, дві комплектні пускові установки, які входять до складу систем протиповітряної оборони за польською програмою Wisła.

Це перші ракетні пускові установки M903 MIM-104F Patriot PAC-3 + польського виготовлення.

Виробництво здійснюється на підставі договору субпідряду за процедурою FMS (Foreign Military Sales) від 2018 року, укладеного між урядом США з Raytheon Technologies, що є виробником і постачальником систем Patriot, які є основою для системи протиповітряної оборони Wisła.

Ще дві пускові установки M903 зараз інтегруються та випробовуються на польському підприємстві. Їх поставка запланована на кінець 2021 року.

Контракт виконується на партнерських засадах і сторони наголошують на належній та відкритій співпраці.

Спільна робота відбувається в рамках польсько-американської міжурядової угоди, укладеної 28 березня 2018 року на поставку ЗРК середньої дальності до Польщі в рамках 1-го етапу програми Wisła на базі американського ЗРК Patriot.

Huta Stalowa Wola побудує загалом 16 пускових установок M903, якими будуть оснащенні дві батареї системи Wisła. Збройні сили Польщі, за цією програмою, отримають перші зенітні ракетні комплекси Patriot до кінця 2022 року.

У березні 2019 року Polska Grupa Zbrojeniowa та американська компанія Lockheed Martin підписали угоду в рамках програми Wisła щодо часткової локалізації виробництва ЗРК Patriot.

Комплекси мають бути виконані у конфігурації PAC-3 + з інтегрованою системою бойового управління ППО і ПРО (Integrated Air and Missile Defense Battle Command System – IAMD IBCS).

Також має бути передано 208 зенітно-керованих ракет PAC-3 MSE (Missile Segment Enhancement), 11 випробувальних ракет PAC-3 MSE, іншого обладнання та послуг потенційною вартістю 10,5 мільярдів доларів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Patriot Балтія Європа ЗРК ОПК Польща ППО та ПРО Світ Сусіди