fbpx
У Rheinmetall розкрили деталі про свою заявку на тендер заміни БМП у США

У Rheinmetall розкрили деталі про свою заявку на тендер заміни БМП у США

Rheinmetall БМП Бронетехніка Світ США

Rheinmetall розкрила деталі про свою заявку за програмою OMFV для заміни БМП Bradley у армії США.

Про це інформує Мілітарний.

Американська компанія Rheinmetall Vehicles (ARV) сформувала команду у яку увійшли Raytheon Technologies, L3Harris Technologies, Textron Systems та Allison Transmissions, повідомляє Army Technology.

Спільна команда працює для виконання другого етапу зусиль з доведенням запропонованої бойової машини до вимог проекту з використанням цифрової інженерії та модельних системних інструментів.

Загальна сума контракту, укладеного армією США з п’ятьма компаніями, становить 300 мільйонів доларів, а Rheinmetall отримає 54 мільйони доларів.

На цьому етапі підрядники одночасно розроблять цифрову модель, яка перевіряється за допомогою моделей на основі фізики та операцій, щоб визначити, які можливості можуть бути реалізовані на новій машині.

Етап проектування розпочався в кінці липня і, як очікується, буде реалізований протягом 15 місяців.

Rheinmetall у якості пропозиції під іменуванням Lynx OMFV використовує шасі БМП K41, як відправну точку для створення дизайну бойової машини за програмою OMFV.

Однією з унікальних вимог армії США був екіпаж із двох осіб, який розташований під захистом броньованого корпусу, що породило вимогу щодо дистанційно керованої башти, що не є традиційним атрибутом БМП Lynx K41. Зараз над нею працює команда розробників.

Перспективна БМП зможе оснащуватися як 30-мм так і 50-мм автоматичною гарматою, все залежить від рішення замовника. На башті змонтована багатозарядна ракетна пускова установка для протитанкових комплексів BGM-71 та Javelin. Окрім того, пропонується її оснастити і невеликими багатоцільовими безпілотниками Raytheon Coyote.

Зазначимо, що компанія Rheinmetall Vehicles оголосила про співпрацю з Центром озброєнь Командування з розвитку армії США (DEVCOM AC) для проведення робіт з інтеграції нової американської 50-мм автоматичної гармати XM913 на перспективні бойові машини.

Раніше ми повідомляли, що армія США відібрала кандидатів за програмою OMFV для розробки заміни бойової машини піхоти (БМП) Bradley.

Названі компанії:

  • Point Blank Enterprises,
  • Oshkosh Defense,
  • BAE Systems,
  • General Dynamics Land Systems
  • American Rheinmetall Vehicles

Упродовж наступних 15 місяців команди подадуть свої початкові концепції для армії США де їх буде оцінено для обрання рішення по подальшій співпраці. Після етапу концепції армія у 2023-2024 фінансових роках відбудеться фаза переходу до детального проєктування.

Демонстрація LYNX KF41 від німецької компанії Rheinmetall AG для словацьких військових

У 2025 фінансовому році відбуватиметься створення прототипів, а їх випробування наступного року, і у четвертому кварталі 2027 року буде прийнято рішення про заміну БМП Bradley.

Оборонне відомство планує витратити 4,6 млрд доларів між 2022 та 2026 фінансовими роками на програму OMFV.

Початок повномасштабного виробництва почнеться у другому кварталі 2030 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Rheinmetall БМП Бронетехніка Світ США