fbpx
У Росії випробували гіперзвукову ракету «Циркон»

У Росії випробували гіперзвукову ракету «Циркон»

Азія ВМФ Росії Гіперзвукові ракети Ракетобудування Росія Світ Сусіди Флот Фрегати

У Росії випробували перспективну гіперзвукову ракету «Циркон».

Про це інформує Мілітарний.

Видання «РБК» з посиланням на міністерство оборони Росії повідомляє, що у Білому морі успішно випробували перспективну гіперзвукову ракету «Циркон». Фрегат ВМФ Росії «Адмірал Горшков» виконав успішний пуск гіперзвукової ракети по наземній цілі.

«За даними об’єктивного контролю, ракета «Циркон» прямим попаданням успішно вразила ціль на дальність понад 350 км», – зазначили у відомстві,  з уточненням, що наземна ціль знаходилася на узбережжі Баренцевого моря.

Заявлено, що в ході випробувань також були підтверджені тактико-технічні характеристики ракети. Так, швидкість польоту «Циркону» становила понад 8300 км/год.

Пуск гіперзвукової крилатої ракети «Циркон» з фрегата – «Адмирал флота Советского Союза Горшкова». Жовтень 2020. Фото: МО РФ

В свою чергу «ТАСС» з посиланням на співрозмовників в оборонно-промисловому комплексі Росії повідомило, що державні випробування нової російської гіперзвукової ракети з надводного носія повинні початися вже наступного місяця.

Раніше планувалося розпочати державні випробування в травні-червні, але їх перенесли на серпень.

«Перший пуск «Циркону» в рамках державних випробувань з фрегата «Адмірал Горшков» планується виконати у першій половині серпня. У другій половині серпня розпочнуться льотно-конструкторські випробування «Циркону» з атомного підводного човна «Северодвінськ», – йдеться у повідомленні.

Підводний човен «Северодвінськ» виконуватиме перший випробувальний пуск ракетою «Циркон» з надводного положення, але в обох випадках передбачається ураження надводної цілі.

Всього в рамках державних випробувань гіперзвукової ракети «Циркон» з фрегата «Адмірал Горшков» планують виконати чотири пуски.

Російський фрегат «Адмірал Головко», третій фрегат класу «Адмірал Горшков» ВМФ Росії, стане першим носієм гіперзвукових ракет «Циркон».

Пуск гіперзвукової крилатої ракети «Циркон». Жовтень 2020. Фото: МО РФ

Розробка ракети «Циркон» ведеться з 2011 року, а льотні випробування боєприпасу проводяться з 2015-го. Ракета буде використовуватися для ураження надводних кораблів противника, оснащених системами протиповітряної та протиракетної оборони.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМФ Росії Гіперзвукові ракети Ракетобудування Росія Світ Сусіди Флот Фрегати