fbpx
У Росії визнали ураження двох новітніх винищувачів Су-57 українськими БПЛА

У Росії визнали ураження двох новітніх винищувачів Су-57 українськими БПЛА

Авіаінциденти Авіація БпА (Безпілотні апарати) Винищувач Війна з Росією Втрати Росії ПКС Росії Росія Су-57

У Росії визнали, що на аеродромі «Ахтубинск» в Астраханській області українські безпілотники уразили два новітніх винищувачі Су-57.

Це підтвердив російський пропагандист Ілля Туманов, який адмініструє тематичний авіаційний канал Fighterbomber.

Удару по російському аеродрому було завдано 8 червня за допомогою БПЛА.

Наступного дня Головне управління розвідки МО України показало фото пошкодженого одного Су-57. Однак, згодом розвідники повідомили, що було уражено щонайменше два новітніх винищувачі окупантів.

Увечері 10 червня російський пропагандист написав у телеграмі, що пошкоджені два Су-57. За його словами, один винищувач зазнав значних пошкоджень, і тому зараз думають, чи доцільно його відновлювати. Пропагандист заявив, що це нібито був прототип, який не міг брати участь у бойових діях. Однак, це перевірити неможливо, та й вірити російським заявам також не можна.

А от другий Су-57 нібито зазнав незначних ушкоджень, і його мають відновити на місці.

Заявляють, що аеродром «Ахтубинск» в Астраханській області був атакований трьома українськими безпілотниками, жоден з яких не був збитий російською ППО. Пропагандист скаржиться на непрацююючу протиповітряну оборону, і заявляє, що збити БПЛА намагалися лише військові наряду зі стрілецької зброї.

Американське видання The War Zone опублікувало супутникові знімки Maxar до та після удару по аеродрому «Ахтубинск».

На другому знімку видно пошкоджений російський винищувач Су-57. Поблизу літака є сліди горіння на бетоні та невелика вирва ліворуч від кабіни літака.

У виданні помітили ще один обгорілий слід біля хвостової частини літака, який скидається на невелику вирву від вибуху.

Вибухи бойових частин кількох безпілотників так близько біля Су-57 найімовірніше призвели до пошкодження винищувачів уламками або шрапнеллю, а також вибуховою хвилею.

Повертаючись до заяв російської пропаганди, що нібито пошкоджений Су-57 був лише прототипом, після перегляду нових супутникових знімків у MilitaryAviationInUa припустили, що російські літаки могли нести ракетне озброєння під крилами. Проте, якість зображення не дає можливості це підтвердити чи спростувати.

Авіаінциденти Авіація БпА (Безпілотні апарати) Винищувач Війна з Росією Втрати Росії ПКС Росії Росія Су-57