fbpx
У Росії заявляють про перестрілку на кордоні з Україною

У Росії заявляють про перестрілку на кордоні з Україною

Кордон Росія Сусіди Україна ФСБ Росії

У Росії заявляють про перестрілку невідомих з їх прикордонниками на кордоні з Україною.

Про це пише РБК Україна.

За фактом перестрілки на кордоні України і Росії російська сторона відкрила кримінальну справу.

Вони стверджують, що троє невідомих нібито напали на прикордонників і ті почали стрілянину у відповідь .

Представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко заявила, що вночі 3 грудня прикордонники помітили трьох чоловіків, які нібито намагалися порушити кордон Росії. Від порушників вимагали зупинитися, але вони влаштували стрілянину.

Петренко зазначила, що прикордонники відкрили вогонь у відповідь, в результаті чого загинув один із чоловіків. При ньому нібито були знайдені автомат, магазин з патронами, рація і прилад нічного бачення. Російська сторона відкрила справу за статтею “посягання на життя військовослужбовця”.

Раніше помічник голови Державної прикордонної служби України, прес-секретар Андрій Демченко заявляв, що українська сторона не фіксувала перестрілку на кордоні з Росією.

Більше того, на зустрічі з представниками РФ не змогли підтвердити факти того, що кордон намагалися порушити з боку України.

Джерело Радіо Свобода в правоохоронних органах повідомило, що російські силовики вбили цивільну особу – жителя Сумської області Голубєва Євгена Володимировича (01.03.1993 р.н.).

За словами співрозмовника Радіо Свобода, вбитий добре відомий місцевим правоохоронцям, був фігурантом кількох кримінальних справ, звинувачувався у хуліганстві та в розбої. Часто їздив до прикордонної з Україною Бєлгородської області, де мав друзів. Як кажуть його знайомі, неодноразово організовував там вечірки на озерах «для своїх», які полюбляють рибалити.

Водночас співрозмовник Радіо Свобода у правоохоронних органах зазначає, що попри кримінальне минуле вбитого чоловіка, фактом залишається те, що представники Федеральної служби безпеки Росії вбили цивільну особу і не продемонстрували ніяких доказів його агресивних дій при затриманні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Кордон Росія Сусіди Україна ФСБ Росії