fbpx
У Сербії показали модернізовану БМП M-80AB1

У Сербії показали модернізовану БМП M-80AB1

Балкани БМП Бронетехніка Європа Модернізація ОПК Світ Сербія

У Сербії показали оновлену вітчизняну бойову машину піхоти БМП M-80AB1 з новим озброєнням.

Про це інформує Мілітарний.

Під час навчань збройних сил Сербії, які відбулися в середині листопада, було продемонстровано новітню військову техніку та озброєння місцевої розробки і виробництва.

В оборонному відомстві країни, повідомили про більш ніж шість десятків зразків, якими планується оснастити частини сухопутних військ.

На заході відбувся і показ оновленої гусеничної бойової машини БМП M-80AB1, повідомляють сербські ЗМІ.

На модернізованій БМП уся основна зброя та засоби ураження перебувають у складі дистанційно керованого бойового модуля, який ізольований від десанту.

На зміну 20-мм автоматичній гарматі пийшла 30-міліметрова. Також встановлено 7,62-мм кулемет та автоматичний 30-мм гранатомет АГС-17 «Пламя».

Для боротьби з бронетехнікою та укріпленнями призначені керовані ракети «Малютка-2Т» та «Малютка-2Ф». Перша має тандемну кумулятивну бойову частину, здатну пробивати броню, посилену динамічним захистом, друга – ефективна проти живої сили, оскільки оснащена термобаричною бойовою частиною.

Встановлено сучасний приціл з тепловізійним каналом та нову систему управління вогнем. Місце навідника тепер знаходиться всередині корпусу машини поряд з місцями десанту.

Бронемашина отримала потужніший двигун, який покращив характеристики рухливості та покращений балістичний захист.

М80 – Югославська бойова машина піхоти. Розроблена для заміни застарілого бронетранспортера M-60P у 1980 році. Перебуває на озброєнні країн зі складу колишньої Югославія.

Машина за багатьма характеристиками схожа на радянські БМП-1 та БМП-2, французьку БМП AMX-10P. Це пояснюється тим, що в якості бази для її розробки використовувався бронетранспортер М-60P, а в розробці нової машини взяли участь французькі фахівці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балкани БМП Бронетехніка Європа Модернізація ОПК Світ Сербія