fbpx
У Сербії стартує виробництво позашляховиків Zastava NTV

У Сербії стартує виробництво позашляховиків Zastava NTV

Автотехніка Балкани Європа Закупівлі ОПК Позашляховик Світ Сербія

У Сербії на автомобільному заводі Zastava TERVO стартує виробництво місцевих позашляховиків Zastava NTV (Novo Terensko Vozilo).

Про це повідомляє Altair Agencja Lotnicza.

Першими замовниками серійних машин стануть сербські військові.

Zastava NTV може перевозити до 1,4 тонн вантажів, або до відділення піхоти у залежності від обладнання.

Вперше машину представили у 2010 році, потім до розробки підключився військово-технічний інститут з Белграду і вже при демонстрації у 2011 році машин отримала абсолютно новий зовнішній вигляд.

Силова установка – дизельний чотирьохциліндровий двигун Cummins ISF 2.8, коробка передач – ZF 5S 400, рама та мости – від серійного автомобіля Zastava NTR (ліцензована IVECO Daily 2 з колісною формулою 4х4).

У Сербії стартує виробництво позашляховиків Zastava NTV, двигун яких у залежності від місцевості та завантаження споживає від 15 до 22 літрів дизельного палива на 100 км. Максимальна швидкість на дорозі – 100 км / год.

Zastave TERVO у Крагуєваці сподівається, що машина матиме і експортний попит серед традиційних замовників сербського оборонного комплексу у країнах північної Африки та Близького Сходу.

Для цього є всі передумови – використано серійні агрегати з високою надійністю, а вартість автомобіля називається близько 40 тисяч доларів, що менше від конкурентів.

На цьому ж підприємстві розробили і новий сербський MRAP – Zastava M-20, яку представили у червні 2020 року.

Сербський броньований автомобіль Zastava M-20

Початок серійного виробництва двох типів автомобілів на Zastava TERVO у Крагуєваці дозволить збільшити зайнятість на заводах ще на 50 спеціалістів з металообробки, механіків та працівників лакофарбового цеху, – зазначив директор підприємства Зоран Аджич.

Державна компанія Zastava TERVO була створена 1 вересня 2017 року на базі збанкрутувалого підприємства Zastava Kamioni, що продовжив випускати автомобілі під маркою Zastava після викупу компанією FIAT основного заводу у Крагуєвіце.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Балкани Європа Закупівлі ОПК Позашляховик Світ Сербія