fbpx
У Сербії вибухають військові склади

У Сербії вибухають військові склади

Артсклади Вибухи Європа Пожежа Світ Сербія

Cерія вибухів прогриміла на складах боєприпасів у Сербії.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Повідомляється, що в ніч на п’ятницю в районі сербського міста Чачак сталися вибухи на складах боєприпасів.

“Близько 1.30 ранку жителів Чачака розбудили кілька серій потужних вибухів. Вибухнули склади на фабриці Sloboda, яка спеціалізується на виробництві артилерійських боєприпасів. У навколишніх будинках тріснули вікна” – йдеться у повідомленні.

Робітниця Александра Цирович, яка перебувала на заводі на момент вибуху, розповіла: “Я працювала із ще сімома колегами в цеху, коли стався вибух. Нам вдалося вибратися, дійти до будівлі та увійти в бетонний підвал. Ця будівля не має вікон і буквально зарита в землю”.

Багатьом місцевим жителям довелося поспіхом залишити свої домівки.

“У серії вибухів, що сталися в компанії Sloboda, жертв та поранень не було. У громадян немає причин турбуватися. Евакуйовано 30 працівників компанії та навколишнє населення. Пожежники працюють”, – повідомив мер Чачака Мілун Тодорович.

Через декілька годин, приблизно о 03:20 та 03:22, прогриміли потужні вибухи. Можливо, зірвалося багато боєприпасів, або запаси вибухових речовин. Потужні вибухи тривали всю ніч, а лише під ранок затихли.

Повідомляється, що працівників заводу, які працювали на третій зміні, успішно евакуювали, тому жертв у цій аварії не було.

На місці перебуває велика кількість машин швидкої допомоги, і медичний персонал готовий діяти у разі потреби, – повідомив директор Центру здоров’я Александр Пайович

Проте, вибухи на фабриці можна було чути і в ранкові години п’ятниці.

Фабрика Sloboda неподалік від сербського міста Чачак – компанія з виробництва боєприпасів і зброї. Колись одне з найбільших підприємств країни. Виробляє боєприпаси до різних систем озброєння.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артсклади Вибухи Європа Пожежа Світ Сербія