fbpx
У Шостці придумали як відновити виробництво на заводі «Зірка»

У Шостці придумали як відновити виробництво на заводі «Зірка»

Виробництво боєприпасів Завод «Зірка» ОПК Сумщина Технології Україна

У Шостці придумали як відновити виробництво на заводі на КП «Шосткинський казенний завод «Зірка».

Про це пише місцевий сайт Shostka.info.

Шосткинська міська рада пропонує створити Державне підприємство «Пороховий завод «Зірка» на фондах наявного заводу.

У цей час Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «Зірка» буде перебувати в стадії банкрутства до повного погашення боргів по заробітній платі працівникам

Нещодавно місцева влада направила звернення до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та «Укроборонпрому» щодо створення Державного підприємства «Пороховий завод «Зірка».

«Одним з шляхів розвитку підприємства КП «ШКЗ «Зірка» є будівництво малотоннажної лінії з виробництва піроксилінових порохів. З цією метою пропонується утворення Державного підприємства «Пороховий завод «Зірка», – йдеться у зверненні депутатів міської ради.

Казений завод Зірка

У Державному концерні «Укроборонпром» підтримують ініціативу щодо створення ДП «Пороховий завод «Зірка» та таким чином запустити виробництво на підприємстві.

У березні стало відомо, що на заводі «Зірка у Шостці відновлять виробництво піроксилінових порохів.

Директор дивізіону високоточних озброєнь і боєприпасів ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко розказав, що для цього є відповідна державна програма.

За нею на найстарішому підприємстві Державного концерну «Укроборонпром» буде створена технологічна лінія з малотоннажного виробництва піроксилінових порохів.

Є програма державна, ми вже підтвердили державною атестацією проєкт, у цьому році програма буде реанімована і ми розпочинаємо створення технологічної лінії по створенню малотоннажного виробництва піроксилінових порохів, – прокоментував стан справ на Казенному підприємстві.

Димний рушничний порох (ДРП-2)

Шосткинський казенний завод «Зірка» був заснований у 1771 році для забезпечення потреб держави в димних порохах.

В подальшому на підприємстві було освоєно випуск за повним циклом виробництва піроксилінових порохів та зарядів до виробництва піроксилінових порохів, зарядів до артилерійських систем і зарядів зі згоряючою гільзою до танкових пострілів.

У жовтні 2017 року пресслужба підприємства у Facebook повідомила про роботи з відпрацювання технології виробництва переробних порохів.

Завдяки цій технології завод матиме можливість використовувати пороха, вироблені в результаті утилізації боєприпасів.

Лабораторію для проведення дослідницьких робіт надав Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів (ДержНДІХП). На самому ДержНДІХП зараз готується дослідне виробництво порохів та метальних зарядів нового типу.

У цьому році планується перейти на власне виробництво на фондах інституту піроксилінових порохів в обсязі 20 тонн на рік.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Виробництво боєприпасів Завод «Зірка» ОПК Сумщина Технології Україна