fbpx
У Швеції провели міжнародний тренінг з відбиття гібридних атак

У Швеції провели міжнародний тренінг з відбиття гібридних атак

Балтія Європа навчання Світ Співпраця Швеція

У Швеції відбулися міжнародні навчання з підготовки до відбиття сучасних та майбутніх гібридних загроз.

Про це інформує Мілітарний.

Минулого тижня естонські військові та цивільні фахівці взяли участь у штабних навчаннях Об’єднаних експедиційних сил (Joint Expeditionary Force – JEF) з відбиття гібридних атак, пише естонське видання ERR

Сил оборони Естонії повідомили, що у тренінгу взяло участь понад 600 військових та цивільних фахівців з країн Балтії, Скандинавії, Нідерландів та Великої Британії.

За сценарієм, вони мали відбити ряд гібридних атак, цілями яких були електроенергетична інфраструктура, інформаційний простір та фінансовий сектор.

Окрім того учасники шукали вихід з кризових ситуацій, пов’язаних з нелегальною міграцією та відповідали на загрози конвенціональних конфліктів.

“Гібридні атаки – даність і інструмент, яким систематично користуються ворожі держави, що ми бачимо на прикладі організованого Білоруссю міграційного тиску на Латвію, Литву і Польщу, – сказав заступник командувача Силами оборони генерал-майор Вейко-Велл Пальм після відвідин навчань. – Здійснені на тлі масштабних російських навчань “Захід” гібридні атаки говорять про те, що ми повинні бути готові відповідати на одночасне прояв загроз в сферах військової та внутрішньої безпеки, протистояти впливу “

Об’єднані експедиційні сили (JEF) це коаліція, сформована Великою Британією в 2014 році, в яку входять: Естонія, Нідерланди, Латвія, Литва, Норвегія, Швеція, Фінляндія і Данія. В цьому році до них пиєдналась Ісландія.


Швеція підпише оборонну угоду з Данією та Норвегією


Сили Joint Expeditionary Force зосереджені на забезпечені безпеки на Балтиці, в Північній Атлантиці та Крайній Півночі.

У разі необхідності в короткі терміни коаліція може бути інтегрована з НАТО або будь-якою іншою міжнародною структурою безпеки.

Також цього року об’єднані експедиційні сили провели морські навчання на Балтиці під назвою Expone, в ході яких було відпрацьовано надання підтримки балтійським країнам морем. У 2019 року в водах Естонії пройшли інші морські навчання – Baltic Protector.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Європа навчання Світ Співпраця Швеція