fbpx
У США будують есмінець нової версії

У США будують есмінець нової версії

ВМФ США Есмінці Есмінці Arleigh Burke Світ Суднобудування США Флот

У США розпочали будівництво нового есмінця Jeremiah Denton (DDG 129) типу Arleigh Burke у версії Flight III.

Про це повідомляє пресцентр компанії Huntington Ingalls Industries.

Компанія Huntington Ingalls Industries приступила до виготовлення четвертого есмінця версії Flight III типу Arleigh Burke для ВМФ США.

Початок виробництва означає, що були вирізані перші 100 тонн сталі.

DDG 129 стане третім есмінцем, побудованим в конфігурації FlightIII компанією HII на верфі Ingalls Shipbuilding (і четвертим кораблем в серії), після DDG 125 Jack H. Lucas (перший корабель FlightIII) і DDG 128 Ted Stevens.

Початок будівництва есмінця Jeremiah Denton (DDG 129) типу Arleigh Burke у версії Flight III. Січень 2021. Фото: Huntington Ingalls Industries

DDG 126 Louis H. Wilson Jr. (Другий корабель FlightIII) будується компанією General Dynamics Bath Iron Works, в той час, як DDG 127 Patrick Gallagher, побудований в попередньої конфігурації, відомий як Flight IIA Technology Insertion.

DDG 129 має ім’я колишнього сенатора США Джеремі Дентона, ветерана В’єтнамської війни, який був нагороджений Військово-морським хрестом за героїзм, проявлений в полоні.

Компанія Ingalls поставила ВМФ США 32 есмінці типу Arleigh Burke.

Нині будуються Frank E. Peterson Jr. (DDG 121), Lenah H. Sutcliffe Higbee (DDG 123), Jack H. Lucas (DDG 125) і Ted Stevens (DDG 128).

Есмінці версії FlightIII матимуть покращені можливості ППО і ПРО, система забезпечує швидкий час реакції, високу вогневу міць і підвищені можливості радіоелектронної протидії.

Модель есмінця типу Arleigh Burke у версії Flight III. Фото: navyrecognition.com

Проєкт Flight III має радар SPY-6 в поєднанні з базовою лінією Aegis 10, яка включає в себе більші електронно скановані масиви РЛС і обладнання для вироблення енергії та охолодження, необхідне для роботи нового потужного радара.

Нагадаємо, у червні 2020 року ВМФ США уклав контракт на суму 936 млн доларів на будівництво ракетного есмінця DDG-135 «Thad Cochrane» конфігурації Flight III.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМФ США Есмінці Есмінці Arleigh Burke Світ Суднобудування США Флот