fbpx
У США пропонують оголосити Україну країною «НАТО-плюс»

У США пропонують оголосити Україну країною «НАТО-плюс»

Конгрес США Конгресмен Світ США Україна Україна-НАТО Україна-США

Конгресмени у США пропонують оголосити Україну країною «НАТО-плюс».

Про це пише «Голос Америки».

Група республіканських конгресменів має намір внести відповідний законопроєкт.

Його автори відмічають, що це дозволить значно збільшити фінансування військової допомоги летального характеру для України.

«У дипломатії мало шансів на успіх, якщо не підходити до неї з позиції сили», – заявив головний спонсор законопроєкту республіканець Майкл Маккол.

Ця ініціатива забезпечить Україні військову та дипломатичну підтримку, яку вона потребує в умовах нарощування російської військової потужності біля кордонів.

«Владімір Путін має взяти до відому, що Конгрес не потерпить відновлення сфери впливу Росії на не дозволить відмови від України та інших наших союзників і партнерів по НАТО в Центральній та Східній Європі», – додав він.

Законопроєкт визначає Україну як країну «НАТО-плюс», що б забезпечити пришвидшені розгляди питань про продаж деяких американських оборонних товарів та послуг.

Документ відкидає пропозицію Росії про введення мораторію на розгортання у Європі ракет середньої дальності наземного базування та вимагає, щоб США офіційно визначили Росію як країну-спонсор тероризму.

Наприкінці грудня Адміністрація президента США негласно реалізувала виділення Україні додаткової допомоги у сфері безпеки у розмірі 200 мільйонів доларів.

До нового пакету допомоги увійшли ті самі оборонні озброєння, які США надавали Україні раніше, включаючи летальне озброєння. Зокрема, йдеться про стрілецьку зброю та боєприпаси, захищені радіостанції, медичне обладнання, запасні частини та інше обладнання.

Нагадуємо, що у грудні, президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден схвалив збільшення безпекової допомоги Україні до 300 млн доларів. Він підписав ухвалений Конгресом США Закон про оборонний бюджет на 2022 рік.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Конгрес США Конгресмен Світ США Україна Україна-НАТО Україна-США