fbpx
У США провели успішний пуск нової оперативно-тактичної ракети PrSM

У США провели успішний пуск нової оперативно-тактичної ракети PrSM

Lockheed Martin PrSM Балістичні ракети Випробування Ракетобудування Світ США

США провели успішний пуск нової високоточної оперативно-тактичної ракети комплексу PrSM.

Про це інформує Мілітарний.

Збройні сили Сполучених Штатів спільно з компанією-розробником Lockheed Martin, 13 жовтня 2021 року, провели успішне випробування перспективної високоточної оперативно-тактичної ракети комплексу PrSM (Precision Strike Missile).

Запуск був здійснений з бази Космічних сил США Ванденберг у штаті Каліфорнія з пускової установки реактивної системи залпового вогню HIMARS (High-Mobility Artillery Rocket System).

Це було п’яте поспіль успішне випробувальння ракети і друге з трьох у поточному році.

За даними Lockheed Martin, ракета виконала «найдальший політ з моменту початку випробувань, перевищивши максимальний поріг». При цьому конкретна дальність не розкривається.

Раніше компанія-розробник повідомляла, що під час тестових пусків ракета має пролетіти на дальність 499 км. За даними джерел у військово-промисловому комплексі США стало відомо, що цього разу ракета пролетіла понад 500 км над Тихим океаном.

Під час попередніх пусків максимальна  дальність польоту становила в межах 300-400 км.

Програми PrSM (Precision Strike Missile) – це ракета наступного покоління з високоточним ударом великої дальності, розроблена американською компанією Lockheed Martin для армії США.

Вони замінять тактичні ракети MGM-140 Army Tactical Missile System (ATACMS) з дальністю 300 км, що знаходяться на озброєнні американської армії. У перспективі планують збільшити дальність дії системи.

Попередньо очікується, що перші 20 ракет PrSM надійдуть на озброєння армії США у 2023 році. Загалом у межах програми Пентагон планує закупити 2,4 тисячі таких ракет.

У жовтні цього року, корпорація Lockheed Martin отримала додатковий контракт в рамках програми Precision Strike Missile. Угода на етап інженерних та виробничих розробок є фінальним перед переходом до серійного виробництва. Компанія отримала за новим контрактом 62 млн доларів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Lockheed Martin PrSM Балістичні ракети Випробування Ракетобудування Світ США