У США розпочалась модернізація корейських винищувачів KF-16
Корейський KF-16D використовується для тестування оновленої версії F-16V на базі ПС США Едвардс.
Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Scramble.
Після модернізації літака KF-16D Block 52N Fighting Falcon, здійсненою компанією Lockheed Martin, в рамках корейської програми оновлення F-16, винищувач з реєстраційним номером 92-4046, був тимчасово переданий 416-й льотній випробувальній ескадрильї (FLTS) “Черепи” 412-го випробувального крила ПС США (USAF), та використовується як випробувальний літак на авіабазі Едвардс (AFB) в Каліфорнії.
Повітряна машина в даний час використовує маркування USAF (Повітряних Сил США) і використовується для випробування елементів модернізації в програмі оновлення F-16V.
Компанія Lockheed Martin отримала контракт на 1,2 мільярда доларів на модернізацію всіх 130 винищувачів KF-16C/D Block 50/52 ВПС Республіки Корея (ROKAF) на вдосконалену конфігурацію F-16V.
Широка модернізація та оновлення в рамках цієї комплексної програми вдосконалення включає бортову РЛС AESA з активною фазованою антеною решіткою, модульний комп’ютер місії, багатофункціональну систему розподілу інформації – спільну тактичну радіосистему (MIDS-JTRS), нашоломну систему прицілювання та виведення корисної інформації для пілота – II (JHMCS II) та вдосконалена бортова система попередження радіолокаційного опромінення AN/ALR-56M, комбінований транспондер запитувача AN/APX-126 та центральний дисплей у кабіні пілота.
Варто нагадати, що нещодавно, а саме 9 квітня в Південній Кореї на підприємстві компанії Korea Aerospace Industries відбулася презентація першого побудованого літака за програмою KF-X.
Це спільний проєкт Республіки Корея та Індонезії з розподілом участі в 80% і 20% відповідно. Новий літак отримав назву KF-21.
KF-21 двомоторний надзвуковий літак довжиною 13, висотою 4,5 і з розмахом крила 14 метрів. Планується виробляти версії для екіпажу з 1 і 2 пілотів.
Перед серійним випуском буде побудовано 6 прототипів. Ще два до кінця цього року і три в 2022-ому.
Загалом планується побудувати 40 літаків до 2028 року і 120 до 2032.
Вартість програми по створенню літака була заявлена на рівні 5,2 млрд дол.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.