fbpx
У США розробили VR окуляри для службових собак

У США розробили VR окуляри для службових собак

Світ США Технології

У США розробили VR окуляри доповненої реальності для армійських службових собак.

Про це повідомляє Укрінформ.

Розробкою новітнього девайсу займалась компанія Command Sight.

В окулярах є вбудована камера, яка передає інформацію кінологам в режимі реального часу і допомагає стежити за твариною, та дисплей, на якому відображаються команди.

Пристрій також забезпечили рацією, щоб собака могла не тільки бачити вказівки, а й чути їх.

Система доповненої реальності була вбудована в модель тактичних окулярів від Rex Specs, які захищають військових собак від ультрафіолету, а також від уламків, трави та опадів.

Засновник і генеральний директор Command Sight Ей Джей Пепер зазначив, що це допоможе швидше впровадити AR-окуляри, оскільки тварини вже звикли носити схожу конструкцію.

Більшу частину досліджень досі проводили на Метрі, ротвейлері Пепера, – і його здатність сприймати команди через AR-окуляри здивувала вчених.

Управління технологій швидкого реагування Міністерства оборони США профінансувало наступний етап розробки, тому тепер Command Sight буде працювати з американською армією і створювати окуляри для їхніх собак. Кут огляду, а також місце розміщення камер і датчиків будуть підбирати індивідуально для кожної тварини.

Ротвейлер Метра в окулярах Rex Specs

«Військові кінологи захоплені потенціалом цієї технології», – розповів старший науковий співробітник армійської дослідної лабораторії Стівен Лі.

До цього часу фахівці змушені були перебувати в полі зору собаки, щоб давати їй команди за допомогою рухів, голосу або лазерної указки. Це обмежує свободу дій і піддає людей небезпеці. Нова технологія, за словами Лі, відкриє додаткові можливості і зробить роботу військових безпечнішою.

Розробники відзначили, що навіть без доповненої реальності пристрій буде корисним. Система стеження, вбудована просто в окуляри, дозволяє бачити те ж, що і пес, і робить роботу кінологів точнішою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Світ США Технології