fbpx
У США випробували лазерну установку на БТР Stryker

У США випробували лазерну установку на БТР Stryker

Stryker Лазерна зброя ОПК Світ США Технології

Армія США випробувала свій перший прототип лазерної зброї, яка розміщується на шасі бронетранспортера Stryker.

Про це інформує Мілітарний.

Нова зброя, на розробку якої пішло 24 місяці, буде використовуватися для захисту солдатів від ворожих безпілотників, ракет, артилерійських боєприпасів та мінометних мін, повідомили у Армії США.

Очікується, що нова зброя покращить спроможності протиповітряної та протиракетної оборони сухопутних підрозділів, одночасно знижуючи витрати на життєвий цикл системи через скорочення логістичних витрат.

Під час бойового застосування обладнані лазером БТР Stryker стикалися з низкою реалістичних сценаріїв для випробування та щоб з’ясувати бажані характеристики для майбутніх систем протиповітряної оборони короткого радіусу дії.

«Вперше у нас був бойовий лазер на полігоні, який протидіє реалістичним загрозам. Ми знаємо, що це не буде ідеально, але ми продовжимо працювати з солдатами, щоб включити їх відгуки та уроки, отримані під час цієї оцінки, до проекту, щоб допомогти інформувати майбутні енергосистеми», – сказав заступника директора армійського Управління швидких можливостей та критичних технологій, доктор Крейг Робін.

За словами офіційного представника армії США, ці навчання стали першим використанням лазерної зброї для бойових тренувань. Він також висловив думку, що технологія готова до використання і буде служити “воротами у майбутнє”.

Нещодавно ми повідомляли, що Армія США планує отримати потужну мікрохвильову систему для боротьби з БПЛА.

Система THOR. Фото: AFRL

Дослідницька лабораторія Повітряних сил США шукає підрядників для розробки потужної мікрохвильової системи, здатної захистити авіаційні бази, вимикаючи або знищуючи ворожі безпілотники.

Програма почнеться цієї осені, отримати прототип системи планується у 2023 році.

Програма називається Mjolnir – назва молота, яким володіє скандинавський бог Тор. Система базуватиметься на успіху існуючої експериментальної версії тактичного комплексу направленої енергії оперативного реагування THOR.

Mjolnir стане наступною системою з використанням тієї ж технології, з покращеними можливостями, надійністю та готовністю до серійного виробництва.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Stryker Лазерна зброя ОПК Світ США Технології