fbpx
У США випробували турбореактивний двигун для крилатих ракет

У США випробували турбореактивний двигун для крилатих ракет

Крилаті ракети ПС США Ракетобудування США

США провели серію випробувань прототипу дешевої крилатої ракети і її турбореактивного двигуна TDI-J85, розроблених в рамках програми «Gray Wolf».

Прототип був закріплений на пілоні винищувача F-16 Fighting Falcon, повідомляє видання Flightglobal.

Головне завдання програми, запущеної Військово-повітряними силами США, полягає в розробці технологій, які могли б значно здешевити виробництво крилатих ракет.

Двигун TDI-J85

TDI-J85 і пов’язана з ним недорога крилата ракета була спроєктована і виготовлена Northrop Grumman у співпраці Technical Directions.

Двигун може також приводити в дію й інші безпілотні літальні апарати.

Початкова тестова кампанія TDI-J85 включала в себе кілька запусків двигуна в польоті й роботу на великій висоті.

Двигун TDI-J85. Фото: tdi-engines.com

TDI-J85 – турбореактивний двигун важить всього 28 фунтів (12,7 кг).

«Двигун TDI-J85 пройшов успішну льотно-випробувальну кампанію, кульмінацією якої стало кілька запусків двигунів у польоті і робота на великій висоті. Двигун виправдав очікування по характеристиках тяги та перевершив очікування щодо ефективності використання палива», – йдеться в прес-релізі AFRL. «Випробувані двигуни накопичили достатній час роботи в польоті, створюючи впевненість в довговічності конструкції».

Конструкція двигуна була орієнтована на доступність і технологічність, що дозволяє збільшити виробництво.

«Успіх цього тесту значно підвищує нашу впевненість в ефективності двигуна і систем зброї в цілому», – йдеться в заяві полковника ВПС США Гаррі Хааса, голови Управління з боєприпасів AFRL. Він стверджує, що TDI-J85 є першим у своєму класі та ціновому сегменті, який успішно працює на висоті.

Підкреслюється, що з двигуном TDI-J85, паливне навантаження може бути зменшено, щоб звільнити місце для більш великих боєголовок або інших корисних навантажень.

Двигун TDI-J85. Фото: tdi-engines.com

В даний час ВПС заявляють, що вони прагнуть продемонструвати експериментальну конструкцію недорогої крилатої ракети, яка може «літати на відстанях, що перевищують 250 морських миль (463 км)».

Gray Wolf – це відомство, підпорядковане міністру оборони США та керує виробництвом прототипів і демонстраційних зразків недорогих крилатих ракет з дальністю польоту понад 460км.

Gray Wolf

Двигуни TDI-J85, можуть допомогти в просуванні нового покоління інших витратних систем, в тому числі приманок, а також безпілотних літальних апаратів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Крилаті ракети ПС США Ракетобудування США